Dobrodošao Gost ( Prijavi se | Registracija )

8 Stranice V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Gde ćeš bre životinjo!?
gold_lion
poruka May 26 2009, 20:57
Poruka #1

Grupa: Members
Registrovan/a: 26. May 09
Korisnik br: 6,930

Da se ne la�emo ljudi, ja ba� volim kad mi tipovi prilaze; i s obzirom na deficit istog, prijatno se iznenadim kad do toga dodje i ba� mi laska! Ali bilo je i takvih pacijenata da sam prosto ostala WTF!?
Primer br.1 prelazim na semaforu i gledam svoja posla, iza mene njih trojica, onako fensi, skockani i cujem ne�to se domundjavaju. U sledecem momentu jedan prodje i doka�i me ramenom, drugi poku�ava da mi zaviri u kesu koju nosim, a ja se mislim jel ovi mene plja�kaju bre?!
Primer br.2 u klubu sa dru�tvom, gari se kao upoznaje sa mnom, ja sve ok, ali vidim mnogo je cirka, pa poku�avam fino da se izvu�em, a on �e ti meni �A gde si ti PI�KICE krenula?�
Primer br.3 ovo je malo ozbiljnija situacija, �iji bi detaljan opis dugo trajao, zavr�ilo se time da je gari hteo da me udari, jer nisam bila raspolo�ena za dru�enje. Sad vi mo�ete misliti da sam ga mo�da zavla�ila i koje�ta, ali svejedno nije to opravdanje za tako ne�to!
Volela bih da �ujem va�e komentare, ako imate strpljenja da ovo �itate
Go to the top of the page

+Quote Post
NS-CODE
poruka May 26 2009, 21:03
Poruka #2

you can't handle the tur!

Registrovan/a: 21. August 03
Korisnik br: 290

(gold_lion)
Primer br.1 prelazim na semaforu i gledam svoja posla, iza mene njih trojica, onako fensi, skockani i cujem neto se domundjavaju. U sledecem momentu jedan prodje i dokai me ramenom, drugi pokuava da mi zaviri u kesu koju nosim, a ja se mislim jel ovi mene pljakaju bre?!

da. al ozbiljno. to je standardna ema.

--------------------
As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.

Godwin's law

+Quote Post
dida
poruka May 26 2009, 21:06
Poruka #3

Registrovan/a: 20. January 07
Korisnik br: 6,042

nista dok ti gari ne pridje na foru "ja sam Ivica budi moja Marica" i onda postane agresivan jer ti se ne svidja bajka...

zivotinjo/debilu, to bi bio incest!

--------------------
all of the kuche trasics are still for medal

+Quote Post
gold_lion
poruka May 26 2009, 21:21
Poruka #4

moda sam malo pregruba sa ovim ivotinjo, ali takve reakcije mi izaziva odredjeno ponaanje..... ili sam samo glupava finkulja.....ne znam ljudi moda me niste ba razumeli....

+Quote Post
ultramarine
poruka May 26 2009, 21:57
Poruka #5

neki veliki dr mr

Registrovan/a: 26. August 05
Korisnik br: 3,794

jbg, ne znam kakve si komentare ocekivala, osim toga da se slazemo da su likovi retardirani.
realno, takvih likova ima svuda i u svakoj situaciji, mozda ti se samo "lepe" debili, nemas srece, jbg smile.gif

--------------------
We don't inherit the world from our ancestors - We borrow it from our children.

+Quote Post
DECAKizVODE
poruka May 27 2009, 10:32
Poruka #6

Registrovan/a: 11. November 03
Korisnik br: 340

(gold_lion)
moda sam malo pregruba sa ovim ivotinjo...

heh
meni se vrlo svidja inspirativan naziv teme.

sad, meni bas ne prilaze zivotinje pa nemam sta mnogo da reknem tu. osim da sam primetio da je grad prepun bolida.

--------------------
nisu dovoljne reči, samo obične reči da me vrate u život..

+Quote Post
marina-
poruka May 30 2009, 16:47
Poruka #7

Registrovan/a: 19. December 08
Korisnik br: 6,802

na srecu ovamo u svajcu nemam tih problema jer su sviceri mirni kao bube...oni samo gledaju i ne poduzimaju nishta hihi a ne idem na mesta gde su nashi,turci ili zhabari na kojima su itekako 99% njih kreteni

--------------------

+Quote Post
DECAKizVODE
poruka May 30 2009, 16:55
Poruka #8

marina ti bas ne volis nase ljude... pa jebemu nismo bas najgori shljam na svetu.

btw i vi ribe kad vam pridjemo pocesto se ponasate kao da ste sve princeze na zrnu grashka, a posle kukate kako tipovi ne prilaze nikad.

--------------------

+Quote Post
Nikola
poruka May 30 2009, 16:56
Poruka #9

Horn Dog

Registrovan/a: 25. August 03
Korisnik br: 293

(DECAKizVODE)
btw i vi ribe kad vam pridjemo pocesto se ponasate kao da ste sve princeze na zrnu grashka, a posle kukate kako tipovi ne prilaze nikad.

Pravi Novosadjanin smile.gif

--------------------
JA SVE ZNAM, JA SAM MNOGO PAMETAN.
--------------------
"YOUNG, DUMB, FULL OF CUM"
--------------------
Zashto komshijin klinja ima veci penis od mene?

+Quote Post
baby-poc
poruka May 30 2009, 18:40
Poruka #10

Fairy

Registrovan/a: 30. April 06
Korisnik br: 5,272

(DECAKizVODE)
marina ti bas ne volis nase ljude... pa jebemu nismo bas najgori shljam na svetu.

word!
ako bi uzela Ns kao opciju ovih situacija,bash nijednom mi se nije desilo da neko nasrce preti psuje ili bilo sta drugo,ali zato u Beogradu sam na takve stvari oguglala,desilo se pre nekih 2 meseca da sam izasla u svom gradu na pice sa prijateljima posle pola godine i deckic od 18 godina je bio zestoko uvredjen sto nisam htela da pricam sa njim jer sam mu izgledala da sam njegovo godiste a onda me josh napao da lazem,.jer su mu se ortaci smejali,ta epizoda mi je bila urnebesno smesna i to je to,vece nasrtanje i debilizam nisam videla nigde nego u Kushadasiju,tamo te napadaju na semaforu( kad naidjesh na isti posto sam videla 2 semafora od Antalije do Kushadasija :happy1: ) napadnu ..vuku te za rukav,stavljaju ti nakit oko vrata,oce te za zenu,pa te vredjaju ako necesh da udjesh i da popijesh pice sa njima sa njima i slicne smesne price ali ako znas da se postavish kako treba sve se moze resiti normalnim razgovorom,ma koliko neko bio "zivotinja" pogotovu ako vidish da je osoba pod gasom,ne pravish se pametnica i ne odgovarash mu drsko vec lepo i normalno okrenesh glavu i ignorishesh,nego se obicno nashe devojke nadju uvredjene pa krenu u raspravu pa im kriv djavo kad pijana " zivotinja" vishe ne bira ni reci ni nacin kako da ti "ulepsha" trenutak i to apsolutno nema veze sa zemljom,to je tako svuda u svetu!Ja licno nisam fan navijaca jer ih u mom gradu ima previshe i nagledala sam se i previshe tuca i slicnih prepirki josh u srednjoj skoli :roll2: i gde god da se nadjem eto njih sa flashama rakije i piva pevaju i dobacuju za svakom zenom od 15 do 55 i obicno te ispljuju onako najgore..ali i to je bar lako,ne kreces se tamo gde ih ima i izbegnes takve situacije,uz sebe uvek imam prijatelja da se trudim da u takve konflikte vrlo retko i skoro nikad i ne upadam sem ako ih sama ne trazim!Vishe upadam u konflikte sa zenama ali to je vec neka druga prica :smeh:

--------------------
Gliding high, towards the silence Deep red sky, in a future world

+Quote Post
gold_lion
poruka May 30 2009, 20:53
Poruka #11

(DECAKizVODE)

imam drugara stvarno mnogooooo! sladak decko, i pametan i cool i sve 5 sa zvezdicom (pristrasna sam smile.gif )....samo malko korpulentniji :oops2: ....uglavnom pridje ti on ribi pre neko vece, na sta ce ona:Ej ono gari javi mi se kad smrsas! znaci.... covece!.... :hmgrhm:

+Quote Post
baby-poc
poruka May 30 2009, 22:11
Poruka #12

Fairy

Registrovan/a: 30. April 06
Korisnik br: 5,272

:otpao:
eto zasto su zene .."zene".. :roll2:

--------------------
Gliding high, towards the silence Deep red sky, in a future world

+Quote Post
DECAKizVODE
poruka May 31 2009, 01:08
Poruka #13

jebi ga sta ces.

--------------------

+Quote Post
LaG
poruka May 31 2009, 03:26
Poruka #14

Good.. Bad.. I'm the guy with the gun.

Registrovan/a: 24. December 03
Korisnik br: 378

bash to
a meni je riba kul, ladno mu je dala motivaciju da radi na sebi

--------------------
You have to systematically create confusion, it sets creativity free. Everything that is contradictory creates life.

+Quote Post
danijelsavic
poruka May 31 2009, 03:40
Poruka #15

autkast

Registrovan/a: 8. February 05
Korisnik br: 1,128

tamo gdje sam i posao
jer necu da se vracam gdje sam vec bio
dobro jutro sta radite ljudi?
sad ce zora
jel gleda jos neko?

--------------------
e moj tebra bre.

+Quote Post
Ikka
poruka May 31 2009, 10:16
Poruka #16

Registrovan/a: 1. July 06
Korisnik br: 5,452

vama bar dobacuju/prilaze proseni mukarci
meni je pre dve godine dobacio lik koji je kopao po kontejneru haha

pre neki dan deda od 100 godina i metar visine, izgleda kao varak osueni na ulici se okrenuo odmerio i vikao kako mi je dobra majica, gde sam je kupila i da imam duge noge i da se prijavim za mis haha...

jednom mi je neki tinejdzer ubacio u kapuljachu papiric da mu se svidjam i napisao svoj br tel...i pri tom zajebao par slova u imenu pa ih je preshkrabao

e da i debeli masni pajkan u policijskim kolima sa sve izbachenom rukom kroz prozor, u nekoj maloj ulici...prvo je brbljao neto i dobaciovao a onda je rekao 'Ajme najljepa si danas' hah fuj

--------------------

+Quote Post
DECAKizVODE
poruka May 31 2009, 14:07
Poruka #17

eto vidis.. s druge strane ja sam znao ribu koja je klopala samo neko zrnevlje. dijeta neka jebena, mislio sam pre nego sto sam nju upoznao da to jedu samo prichurine i ostali reptili. pored toga to zrnevlje kosta boga-oca.
i jednom smo klopali zajedno i toliko me iznerviralo to njeno zrnevlje da sam stisnuo svoju shniclu tako da sam poprskao njeno zrnevlje sokom od svinjetine. onda sam se grbavio da je bilo slucajno, a namerno sam to uradio ..hehehe

toliki veliki umovi pisali su o svim mogucim temama, a u stvari niko nije imao odgovore na krucijalna pitanja. najcesce su bili leceni u mentalnim institucijama i zivoti su im bili, u najmanju ruku, neuravnotezeni.

naime,
pretpostavljam da u zivotu svakog muskarca pre ili kasnije dolazi momenat kad koristenje usluga prostitutki postaje prihvatljivo.

p.s. sori zbog skretanja sa teme.

--------------------

+Quote Post
marina-
poruka May 31 2009, 16:31
Poruka #18

Registrovan/a: 19. December 08
Korisnik br: 6,802

(DECAKizVODE)
imam osecaj da shta god napishem nekako se okrene protiv mene same...

ovamo je zaista tako sto se tiche turaka,tamilaca,nashih i sl. jer na takvim mestima gde se okupljaju uglavnom se radi o tuchama,oruzju i sl.

kao shto reche bejbi pok ako se desi da neki idiot smara obichno se radi o klincu ili nekom ko je ustvari iskompleksiran..

a,shto se tiche prilazenja,flerta i taj rad pa naravno da to volim...sve devojke vole paznju

--------------------

+Quote Post
DECAKizVODE
poruka May 31 2009, 17:50
Poruka #19

(marina-)
(DECAKizVODE)
imam osecaj da shta god napishem nekako se okrene protiv mene same...

de de marina.
necu valjda morati sad da te teshim..

--------------------

+Quote Post
Cicatrix
poruka May 31 2009, 19:07
Poruka #20

Dr PePe

Registrovan/a: 16. March 07
Korisnik br: 6,133

nista nista dok vas kolashinac u koznoj jashi sa bljuvaka ne smara od uzica do beograda i pri tome nema dva zuba i ima nokat na malom prstu, a na domalom burmu, i jos prica kako ga zena slusha jer je bije, i kako mnogo jebe kako ce mi biti strava, i kako wc nije tako mnogo prljav... :|

--------------------
I wanna know Have you ever seen the rain...

+Quote Post

8 Stranice V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 korisnika čita ovu temu (1 gostiju i 0 anonimnih korisnika)
0 korisnika:

Tekstualna verzija Datum i vreme: 19th October 2019 - 05:20