Dobrodošao Gost ( Prijavi se | Registracija )

10 Stranice V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> nastavak da li su navijachi bolidi....
jovanka orleanka
poruka Nov 24 2006, 10:55
Poruka #1

Grupa: Members
Registrovan/a: 24. November 04
Korisnik br: 664

sobzirom da su zakljuchali tu temu a moram neshto jos da odgovorim evo ovde

Никада ништа нисам украо, два пута сам враћао изгубљене новчанике, нисам никада пробао дрогу, алкохол пијем са времена на време, ако ми врате већи кусур у продавници ја вратим тај вишак назад, никада се нисам тукао без разлога већ само ако сам се бранио, сем пар томпуса нисам цигарету запалио, имам иза себе одличан успех, надам се дипломи на факултету, имам повластицу и не шверцујем се никада, 14 пута сам добровољно дао крв и то ћу чинити и убудуће иако нема више сендвича, из школе сам бежао само када игра мој клуб, волим своју земљу, много пута сам дао паре у добротворне сврхе јер знам да има тамо неко коме су те паре потребније него мени, држим часове математике, чистио хале, продавао сладолед, радио у продавници, радио са рачунарима...

Ко сам ја?
Ја сам НАВИЈАЧ! Неко кога приводе, вређају, малтретирају и психички и физички, неко ко је проблем број један ове земље, неко кога треба искоренити како се никада не би чуло друго мишљење, неко ко је по власти (ма ко био на њој) највеће зло ове земље, исти онај који је битнији него Косово и Метохија, битнији него економска стабилност Србије, битнији него корупција и криминал који хара Србијом, опаснији за земљу од свих тајкуна....

Желе да ме униште, да нестанем, показују ми снимке, прете ми затвором иако знају да ми не могу ништа, туку ме, мисле да ћу одустати од свега, да ћу одустати од спорта, навијања, свог клуба, а не знају да сам ја свој избор начинио одавно... Свануће дан када ћемо стати једни уз друге и када ће нас опет плашити, када им неће бити свеједно што нас виде преко пута. Они мисле да ми стојимо само иза својих клубова, а не виде нашу моћ коју поседујемо.

Сутра ће ме ухапсити јер сам имао своје ЈА, сутра ће ми наместити затвор, али не знају да сам спреман ризиковати све када знам да сам управу, када знам да ће неко наставити тамо где сам ја стао!

Волим Србију и све људе који живе у њој и поштују је као ја, желим Србији све најбоље и хоћу да допринесем њеном бољем сутра!

Свака реч овде написана о мени је сушта истина, већина речи овде написана је део свакога од вас! Желим да опстанемо, да нам никада не виде крај, да им увек будемо савест која ће их кљуцати у мозак, која ће им говорити да греше, да нису управу... Мислите да не можемо заједно? То и они мисле, али силно греше. Сетићете се ових речи када нас буде мука натерала да стојимо преко пута њих за неке више интересе и за нека наша основна права, тада ће се видети зашто је ово Србија, а не нека друга земља...

preuzeto sa jednog foruma,
pa VI sad razmislite da li SMO MI bolidi
da li nas ima ili ne,
da li smo svuda oko vas....

--------------------
Informacije vladaju svetom, a ne LJUDI!
Go to the top of the page

+Quote Post
Nikola
poruka Nov 24 2006, 11:01
Poruka #2

Horn Dog

Registrovan/a: 25. August 03
Korisnik br: 293

OMG NAVIJACHI SU SVUDA OKO NAS!!!!

PLASHIMO IH SE!!!

QUICK, TO THE CHOPPER!!!

--------------------
JA SVE ZNAM, JA SAM MNOGO PAMETAN.
--------------------
"YOUNG, DUMB, FULL OF CUM"
--------------------
Zashto komshijin klinja ima veci penis od mene?

+Quote Post
jovanka orleanka
poruka Nov 24 2006, 11:03
Poruka #3

nikola prekini da kenjash!

admini brishite i ova j i njegov post!!!!!!!!! :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:

--------------------

+Quote Post
Nikola
poruka Nov 24 2006, 11:14
Poruka #4

Horn Dog

Registrovan/a: 25. August 03
Korisnik br: 293

(Arni)
QUICK, TO THE CHOPPER!!!

--------------------
JA SVE ZNAM, JA SAM MNOGO PAMETAN.
--------------------
"YOUNG, DUMB, FULL OF CUM"
--------------------
Zashto komshijin klinja ima veci penis od mene?

+Quote Post
-Neuromancer-
poruka Nov 24 2006, 12:21
Poruka #5

Ronaldo Luís Nazário de Lima

Registrovan/a: 13. April 05
Korisnik br: 3,489

ја мислио да се каже

(Batman)
Quick, to the betmobile

--------------------

+Quote Post
jovanka orleanka
poruka Nov 24 2006, 12:40
Poruka #6

krajnje sam razocharana vashim razmishljanjem :|

--------------------

+Quote Post
-Neuromancer-
poruka Nov 24 2006, 12:44
Poruka #7

Ronaldo Luís Nazário de Lima

Registrovan/a: 13. April 05
Korisnik br: 3,489

искрено ја сам само исправио николу

што се тиче навијача немам формирано мишљење, јер на утакмицу одем 2-3 пута годишње

--------------------

+Quote Post
Tomy
poruka Nov 24 2006, 17:29
Poruka #8

Registrovan/a: 29. September 05
Korisnik br: 3,855

Gledao sam jedan film o navijacima
kakvi su to bolidi :happy1:

--------------------

+Quote Post
siniSter
poruka Nov 24 2006, 18:12
Poruka #9

Registrovan/a: 18. February 05
Korisnik br: 1,824

(azazel)
sobzirom da su zakljuchali tu temu a moram neshto jos da odgovorim evo ovde

Никада ништа нисам украо, два пута сам враћао изгубљене новчанике, нисам никада пробао дрогу, алкохол пијем са времена на време, ако ми врате већи кусур у продавници ја вратим тај вишак назад, никада се нисам тукао без разлога већ само ако сам се бранио, сем пар томпуса нисам цигарету запалио, имам иза себе одличан успех, надам се дипломи на факултету, имам повластицу и не шверцујем се никада, 14 пута сам добровољно дао крв и то ћу чинити и убудуће иако нема више сендвича, из школе сам бежао само када игра мој клуб, волим своју земљу, много пута сам дао паре у добротворне сврхе јер знам да има тамо неко коме су те паре потребније него мени, држим часове математике, чистио хале, продавао сладолед, радио у продавници, радио са рачунарима...

Ко сам ја?
Ја сам НАВИЈАЧ! Неко кога приводе, вређају, малтретирају и психички и физички, неко ко је проблем број један ове земље, неко кога треба искоренити како се никада не би чуло друго мишљење, неко ко је по власти (ма ко био на њој) највеће зло ове земље, исти онај који је битнији него Косово и Метохија, битнији него економска стабилност Србије, битнији него корупција и криминал који хара Србијом, опаснији за земљу од свих тајкуна....

Желе да ме униште, да нестанем, показују ми снимке, прете ми затвором иако знају да ми не могу ништа, туку ме, мисле да ћу одустати од свега, да ћу одустати од спорта, навијања, свог клуба, а не знају да сам ја свој избор начинио одавно... Свануће дан када ћемо стати једни уз друге и када ће нас опет плашити, када им неће бити свеједно што нас виде преко пута. Они мисле да ми стојимо само иза својих клубова, а не виде нашу моћ коју поседујемо.

Сутра ће ме ухапсити јер сам имао своје ЈА, сутра ће ми наместити затвор, али не знају да сам спреман ризиковати све када знам да сам управу, када знам да ће неко наставити тамо где сам ја стао!

Волим Србију и све људе који живе у њој и поштују је као ја, желим Србији све најбоље и хоћу да допринесем њеном бољем сутра!

Свака реч овде написана о мени је сушта истина, већина речи овде написана је део свакога од вас! Желим да опстанемо, да нам никада не виде крај, да им увек будемо савест која ће их кљуцати у мозак, која ће им говорити да греше, да нису управу... Мислите да не можемо заједно? То и они мисле, али силно греше. Сетићете се ових речи када нас буде мука натерала да стојимо преко пута њих за неке више интересе и за нека наша основна права, тада ће се видети зашто је ово Србија, а не нека друга земља...

preuzeto sa jednog foruma,
pa VI sad razmislite da li SMO MI bolidi
da li nas ima ili ne,
da li smo svuda oko vas....

drago mi je.
samo si zaboravila da kazes, da ta vasa vrsta predstavlja 5% navijaca Srbije.
95% navijaca su bolidi.
toliko.

--------------------
wakanpi

+Quote Post
B0JAN
poruka Nov 24 2006, 21:20
Poruka #10

Unrivalled

Registrovan/a: 19. August 03
Korisnik br: 288

iSinister uzeo si mi rechi iz tastature smile.gif

+Quote Post
ultramarine
poruka Nov 25 2006, 00:49
Poruka #11

neki veliki dr mr

Registrovan/a: 26. August 05
Korisnik br: 3,794

(iSinister)
drago mi je.
95% navijaca su bolidi.
toliko.

:dada:

--------------------
We don't inherit the world from our ancestors - We borrow it from our children.

+Quote Post
.x.
poruka Nov 25 2006, 12:47
Poruka #12

Registrovan/a: 28. February 05
Korisnik br: 2,100

(iSinister)
drago mi je.
95% navijaca su bolidi.
toliko.

hail!

+Quote Post
B0JAN
poruka Nov 25 2006, 14:32
Poruka #13

Unrivalled

Registrovan/a: 19. August 03
Korisnik br: 288

zaboravih da napisem..
svaka cast za tih 5% smile.gif

+Quote Post
FludonJa
poruka Nov 25 2006, 17:14
Poruka #14

Registrovan/a: 1. April 05
Korisnik br: 3,398

svaka cast za tog baju,nea shta.
ali navijaci koje ja znam,tj 95% njih su sushta suprotnost od tog lika.

mislim lepo je procitati tako neshto.cak sam i siguran da take baje postoje,ali budimo realni da je takvih samo shacica.

navijanje nije debilna stvar,ali velika vecina navijaca su debili.a to bi bili i da bilo shta drugo rade.....

--------------------

!ko pushi - zdravlje rushi!

+Quote Post
c0d3r
poruka Nov 25 2006, 20:37
Poruka #15

Registrovan/a: 2. November 02
Korisnik br: 111

Ali sto je najgore od svega i taj lik pored toga sto je dobar covek... mora se reci da ima problema sa shvatanjem sveta. Jer ako zelis da se izjednacis sa navijacima, odnosno ne navjiacima nego huliganima, onda nisi bas normalan. Jer svi smo mi navijaci , jer svako ima neki klub koji voli za koji navija... Ali samo holigan ce izbosti lika u vozu, na ulici, zato sto navija za protivncki klub.

A to sto ste ovi nasi navijaci, tj huligani pozivaju na engleske filmove o navijacima, nek uzmu malo i pogledaju kako tamo izgleda to navijanje pa cak i tuce. To su dogovorene tuce navijackih grupa, prilicno daleko od javnosti... i niko ne skida dresove sa male dece... devojcica ... tacno se zna ko se sa kim tuce... a ne da uzimaju ljudi signalne pistolje i pucaju u protivnicku tribinu !!

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Nov 28 2006, 12:12
Poruka #16

I'm Jim Morrison, I'm Dead

Registrovan/a: 16. April 02
Korisnik br: 13

Mene je fascinirao zadnji, ultimativno argumentovani odgovor na prethodnoj, zakljuanoj temi:

^Taj "ovek" nije navija, ve kloar, retard i partizanovac.

Sa eljom da me edukuje jedan tr00 navija, postaviu dva jako kratka pitanja (sa eljom da dobijem i dva jako kratka odgovora):

Da li meu navijaima nema (uopte) kloara i retarda i da li "partizanovci" nisu navijai? (moda su u meuvremenuo postali krokodili ili balerine?)

to se tie ovog predugakog posta koji je citirala jovanka, naravno bez elje da to postane lino, moram se zaista sloiti sa coderom i rei da tu zaista ima puno problema sa logikom i pogledom na svet.

Prvo, hajde da uzmemo jovanku za primer navijaa. Ovaj gari je odlian, davalac krvi, kupuje redovno kartu u busu, ne pije, ne pui... pojma nemam ta sve ne, vitez na belom konju. Ok. On je navija. Jovanka, ti se deklarie kao navija. Da vidimo... veoma je upitno koliko redovno plaa kartu (mada, verujem da ima pokaznu, al dobro), nisi briljantan ak, mislim da takoe nisi ni davalac krvi, ima dobar cug, to se fizikih obrauna tie pitam se da li si ikada napala prva nekoga, vraala kintu... itd itd.

Ja bih voleo da je zaista psiholoki profil prosenog huligana sa srbijanskih stadiona miroljubivog i deaki nasmejanog karaktera, ali nekako sam sklon da malo u to poverujem. Ekstremni ispadi koji su izbili u prvi plan (jao zamisli, neko se usudio i to da spomene umesto da gleda svoja posla) u poslednjih par meseci su odlian primer mrane strane navijanja koja je uvek prisutna u Srbiji.

Drugo, zanimljiva mi je ova postavka navija - vlast. Navijai UVEK, ali UVEK, hronino, ek da pomenem ako sam zaboravio, UVEK kao opoziciju koja im preti maltene na nivou ugroavanja vitalnih funkcija vide vlast. Svemonu, opresivnu vlast.

I na ovo imam odgovor:

Неко кога приводе, вређају, малтретирају и психички и физички, неко ко је проблем број један ове земље, неко кога треба искоренити како се никада не би чуло друго мишљење, неко ко је по власти (ма ко био на њој) највеће зло ове земље, исти онај који је битнији него Косово и Метохија, битнији него економска стабилност Србије, битнији него корупција и криминал који хара Србијом, опаснији за земљу од свих тајкуна....

Veliki brod tone na malim rupama.

--------------------
It's not worth doing something unless you were doing something that someone, somewere, would much rather you weren't doing.

+Quote Post
iNCUBUs
poruka Nov 28 2006, 14:08
Poruka #17

Registrovan/a: 19. April 02
Korisnik br: 27

(PALI ANDJE0)
Mene je fascinirao zadnji, ultimativno argumentovani odgovor na prethodnoj, zakljuanoj temi:

^Taj "ovek" nije navija, ve kloar, retard i partizanovac.

Diranje Mie Tumbasa je totalno bedno. Verujem da je sledei potez osobe koja je to napisala zajebavanje nekog deteta u kolicima. :roll2:

--------------------

+Quote Post
jovanka orleanka
poruka Nov 28 2006, 16:18
Poruka #18

(azazel)
већина речи овде написана је део свакога од вас!

a ne da smo svi MI ovde olichenje svega napisanog

Prvo, hajde da uzmemo jovanku za primer navijaa. Ovaj gari je odlian, davalac krvi, kupuje redovno kartu u busu, ne pije, ne pui... pojma nemam ta sve ne, vitez na belom konju. Ok. On je navija. Jovanka, ti se deklarie kao navija. Da vidimo... veoma je upitno koliko redovno plaa kartu (mada, verujem da ima pokaznu, al dobro), nisi briljantan ak, mislim da takoe nisi ni davalac krvi, ima dobar cug, to se fizikih obrauna tie pitam se da li si ikada napala prva nekoga, vraala kintu... itd itd.

da izjashnjavam se kao navijach
nisam davalac krvi, jer se plashim igle
kad ne stignem na vreme da uzmem pokaznu, da kupujem kartu u autobusu, jel nemam nameru da se cimam sa klosharima (uglavnom negde zurim)
imam dobar cug
nisam brilijantan djak (imam svoje obrazlozenje)
nisam nikad nikoga prva napala
i kad god sam nashla neshto, da uglavnom sam vratila (jedini izuzetak je kad sam nashla neku kintu u baltazaru, a to sam takodje potroshila na bas neke ljude sa ovog foruma, mislim da se secaju)!

da li ste vi svesni koliko ljudi koji su navijachi ili kako vi kazete huligani ima u roku polozene sve ispite, diplomirali u roku, bili odlichni uchenici u srednjoj, osnovnoj, imaju porodice (zene, decu), imaju poslove u kojima svakim danom sve vishe i vishe napreduju!
oni chine vecinu tribine!
ne kazem da nema kloshara, da ih tako nazovem
tj ljudi koji nemaju bash neke ambicije u zivotu, ali opet pored toga oni su predobri ljudi, koji sachinjavaju nas

moj pogled na tribinu je kao na jedno ljudsko telo
imamo svoje mane i prednosti
u nechemu smo bolji u nechemu losiji

sve nas spaja ista ljubav,svi navijamo za jedan klub!
i nikad, ali nikad nismo prvi napali nekoga!

--------------------

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Nov 28 2006, 17:45
Poruka #19

I'm Jim Morrison, I'm Dead

Registrovan/a: 16. April 02
Korisnik br: 13

Jovanka, jesi ti ikada bila na "veitom derbiju"?
Ja sam uveren da onoliki kr policije nije tu samo zato to je lep dan za tranje u full opremi.

--------------------
It's not worth doing something unless you were doing something that someone, somewere, would much rather you weren't doing.

+Quote Post
siniSter
poruka Nov 28 2006, 19:07
Poruka #20

Registrovan/a: 18. February 05
Korisnik br: 1,824

(azazel)
da li ste vi svesni koliko ljudi koji su navijachi ili kako vi kazete huligani

e devojko, ne diraj huligane, njih niko nije spominjao.
ja sam npr, rekao klosari, nisam rekao huligani.
toliko.

--------------------
wakanpi

+Quote Post

10 Stranice V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 korisnika čita ovu temu (1 gostiju i 0 anonimnih korisnika)
0 korisnika:

Tekstualna verzija Datum i vreme: 30th March 2020 - 07:25