Dobrodošao Gost ( Prijavi se | Registracija )

Reply to this topicStart new topic
> E Bay, i kartice
Gosn Pali
poruka Jul 28 2009, 07:50
Poruka #1

I'm Jim Morrison, I'm Dead

Grupa: Members
Registrovan/a: 16. April 02
Korisnik br: 13

kako kupovati i prodavati kod nas preko e baya? s kojom karticom and stuff?

--------------------
It's not worth doing something unless you were doing something that someone, somewere, would much rather you weren't doing.
Go to the top of the page

+Quote Post
-Mikac-
poruka Jul 29 2009, 04:06
Poruka #2

Registrovan/a: 20. May 05
Korisnik br: 3,574

Bice bice...kad Paypal dodje u Srbiju biggrin_black.gif

--------------------
http://supermanherbs.com/brown-shilajit

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Jul 29 2009, 10:23
Poruka #3

QUOTE(-Mikac- @ Jul 29 2009, 05:06 AM) *
Bice bice...kad Paypal dodje u Srbiju biggrin_black.gif

coder mi reče da ima neka varijanta sa "bosanskim tablicama" takoreći
neka iskustva?

--------------------
It's not worth doing something unless you were doing something that someone, somewere, would much rather you weren't doing.

+Quote Post
-Mikac-
poruka Jul 29 2009, 13:20
Poruka #4

Pa koliko ja znam ti mozes da otvoris Paypal racun kao da si iz Bosne,a da stavis sve nase podatke i to ce raditi, ali je prilicno rizicno... Nakon toga moze da se desi da narucis nesto i da ti ne stigne, naravno. Nemam licna iskustva, ovo je sve ono sto znam od ranije u vezi paypala...

--------------------

+Quote Post
nesh_bros
poruka Jul 30 2009, 14:50
Poruka #5

Registrovan/a: 30. July 09
Korisnik br: 7,047

QUOTE(-Mikac- @ Jul 29 2009, 02:20 PM) *
Pa koliko ja znam ti mozes da otvoris Paypal racun kao da si iz Bosne,a da stavis sve nase podatke i to ce raditi, ali je prilicno rizicno... Nakon toga moze da se desi da narucis nesto i da ti ne stigne, naravno. Nemam licna iskustva, ovo je sve ono sto znam od ranije u vezi paypala...

Sto se tice paypal-a moze ta fora sa bosanskim.. ali ima mala caka :-) provale da dolazis sa nasom IP adresom i blokiraju ti sve ;-)

ne znam sto smo mi gori od bosanaca al aj..

+Quote Post
-Mikac-
poruka Jul 30 2009, 18:11
Poruka #6

Danas sam na svom Moneybookers racunu video opciju "Enable Ebay"... Kad istrazim javljam sta i kako smile_black.gif

--------------------

+Quote Post
noteB
poruka Aug 3 2009, 01:27
Poruka #7

jebem vas ja...

Registrovan/a: 2. December 06
Korisnik br: 5,949

QUOTE (-Mikac- @ Jul 30 2009, 07:11 PM) *
Danas sam na svom Moneybookers racunu video opciju "Enable Ebay"... Kad istrazim javljam sta i kako smile_black.gif

Jesi li istrazio sta?

--------------------

+Quote Post
danijelsavic
poruka Aug 3 2009, 13:39
Poruka #8

autkast

Registrovan/a: 8. February 05
Korisnik br: 1,128

svi moji nalozi su registrovani na BIH, ali i kartica koju koristim je "bosanska" (u pitanju je VISA Classic)
inače, mislim da su prema podacima koje posjedujem operativne samo tzv. kreditne kartice, a to znači VISA Classic i jače, Mastercard Maestro i jače itd. "you get the picture"
nego, recite mi, kakvi su vaši stavovi prema all-in-one sajtu baziranom u Srbiji, koji bi nudio usluge naručivanja sa ebay.com, amazon.com i sličnih sajtova sa dužim vremenom čekanja, ali za uzvrat pogodnostima po pitanju troškova dopreme naručene robe? čuo sam priču da postoji projekat koji bi pomogao da građani Srbije koriste primamljive usluge ovih sajtova uz znatno olakšane uslove (svi znamo kako funkcioniše to trenutno, manje ili više "sloppy")

--------------------
e moj tebra bre.

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Aug 3 2009, 16:21
Poruka #9

QUOTE(danijel savic @ Aug 3 2009, 02:39 PM) *
svi moji nalozi su registrovani na BIH, ali i kartica koju koristim je "bosanska" (u pitanju je VISA Classic)
inače, mislim da su prema podacima koje posjedujem operativne samo tzv. kreditne kartice, a to znači VISA Classic i jače, Mastercard Maestro i jače itd. "you get the picture"
nego, recite mi, kakvi su vaši stavovi prema all-in-one sajtu baziranom u Srbiji, koji bi nudio usluge naručivanja sa ebay.com, amazon.com i sličnih sajtova sa dužim vremenom čekanja, ali za uzvrat pogodnostima po pitanju troškova dopreme naručene robe? čuo sam priču da postoji projekat koji bi pomogao da građani Srbije koriste primamljive usluge ovih sajtova uz znatno olakšane uslove (svi znamo kako funkcioniše to trenutno, manje ili više "sloppy")

ako to znači drugim rečima "posrednik", okej je dok ne propadne, tj. dok firme za koje posreduje ne skapiraju da bi one mogle da zarade umesto tog nekog...

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 korisnika čita ovu temu (1 gostiju i 0 anonimnih korisnika)
0 korisnika:

Tekstualna verzija Datum i vreme: 13th November 2019 - 03:14