Dobrodošao Gost ( Prijavi se | Registracija )

Reply to this topicStart new topic
> -=Bazimar=-
dig
poruka Mar 1 2007, 22:58
Poruka #1

Advance Mamber

Grupa: Members
Registrovan/a: 1. November 02
Korisnik br: 109

Dobrodoshli!!

Nalazite se u portu K-45xc/b na svemirskoj stanici Harid-8(Vlasnik svemirskih stanica u ovom sistemu planeta je Harrid Klta'kh jedan od manjih preduzimacha u ovom sektoru uveliko poznat po svojim, pa recimo ne previshe legalnim poslovanjima). Vi ste profesionalna jedinica Imperiske Garde koja je posebno sastavljena zbog vashih genetskih predispozicija a i svi ste plavokosi(ovaj...potrebno je zbog priche)!

Detalji vashe konkretne misije se nalaze u vashim sobama kojem cete pristupiti vashim standard issue ID chipovima duboko zarovane u vratu!

E sad. Ovo je ochigledno future setting, nema zemlje i bilo shta slichno snjom. Dozvoljeno je sve....Dok...God mi se svidi ideja naravno! D.gif

Igrachi su jedini koji ovde mogu postovati. Ja sam zakon ;).gif Upamtite ovo i sve ce biti kul D.gif (ihihih POWER!!!) Mozete bilo koje klase, nema kocki ovo je pure roleplay. Nismo ogranicheni nikakvim sistemom te nismo ogranicheni ni vremenom ;).gif (iskusni igrachi grim fandanga il bilo koje avanture bi ovoo verovatno zapamtili D.gif).

Bilo koja pitanja u vezi samog univerzuma mozete pitati vasheg lokalnog EKX-PortableEncyclopedia Bota na svakom cosku!

Pochelo je D.gif

EDIT: Predstavite se, i slobodno koristite mashte ;).gif

EDIT2: E da, pitanja dm-u, tj. meni svemocnom pishite u bold-u, da znamo shta je ingame a shta ovako!!

EDIT3:Prijavljivanje likova je do 00:04:23 veceras, ko ne stigne morace se malo strpiti, ili podmititi nekako dm-a (A)

Posle mog posta veceras pochinje avantura gde cete dobiti vishe informacija o sektoru i deshavanjima a i o celokupnoj slici!

KAP'LAH!

--------------------
[url="http://gawker.com/5037013/the-history-of-xenu-as-explained-by-l-ron-hubbard-himself-in-8-minutes"]Sign up now![/url]
[img]http://i.imgur.com/9qHySCu.jpg[/img]
Go to the top of the page

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Mar 1 2007, 23:33
Poruka #2

I'm Jim Morrison, I'm Dead

Registrovan/a: 16. April 02
Korisnik br: 13

Mrzim jebene kriogene jebene komore! - promrmljao je u tragikomino erupavu tehniki jednonedeljnu bradu kratko podiani mladi u beloj uniformi. Njegove smeezelene oi koje je ukraavao oiljak na desnoj arkadi odavale su oseanje neizmerne dosade, flegmatinosti, cinizma i spremnosti da natera nekoga da mu stane na ulj. Vienedeljno "sunanje" na Numarijanskom mesecu je ostavilo posledice na tmurnom licu.

Prvo to u da naem je golemi bazen i potopiu se u njega.. Ako ova rupa od stanice uopte ima bazen. - dodao je, bacivi oputeni pogled u pravcu dupeta mlade devojke koja je izigravala slubenika "carine". Reketai. Gade mu se. Ali svejedno, dobra je guzica.

+Quote Post
Lore of Knowledg...
poruka Mar 2 2007, 00:08
Poruka #3

Women lover

Registrovan/a: 23. April 02
Korisnik br: 37

Veche. Visoka plavusha stoji u holu i tihim glasom pricha sa dosta loshe obuchenim likom. Crvena haljina joj istiche zadnjicu koja, da nije bila "poboljshana", bila bi jednostavno savrshena.

Prelistavajuci sluzbeni list i pravilnik Trgovinske Federacije, da vidi shta da radi sa ovim jadnikom ispred nje, njen biper je zazvonio. Poruka. Znala je. Opet na put. Ni sada se nece odmoriti.

Zabacujuci dugu plavu kosu unazad reche liku ispred sebe: Imash dva dan da platish dug ili cemo prichati u drugachijim okolnostima!

Hm. Nadam se da ova rupa ima masazera. Trebace mi.

Ushla je u sobu i poruchila.

--------------------
!!!I AM INEVITABLE!!!

+Quote Post
dukelander
poruka Mar 2 2007, 00:35
Poruka #4

Evil Pony

Registrovan/a: 3. December 03
Korisnik br: 357

XKL sonograf je oznacio kraj jednog nizeg vremenskog ciklusa. Shvatio sam da moram da se odlepim od beskonachnosti koja protice metalniom zidovima ovog fizickog metalnog postrojenja kojeg zovu svemirska stanica Harid-8 i zauzmem jedan od oblika koji najvise mrzim - LJUDSKI!
Ni ovoga puta nece biti u stanju da sacuvaju svoju egzistneciju! Zbog chega su uopste stareshinama toliko bitni ovi oblici zivota?!
Nije ni bitno naredjenja su jasna - ti si jedan od njih!.
Ovoga puta sam krupni muski primerak, plave kose, sa neverovatnim poznavanjem ljudske anatomije. Dao sam sebi slobodu za posedovanjem kibernetichke leve ruke i diplomom treceg stepena majsotra relaksacione masaze...
Pored psihologije i prostitucije, ovaj je bio jedan od nachina da se najlakse priblizim ljudima.
Iz hodnika se cuje komeshanje i zamor. Izlazim. Objektiva: pronaci lice sa oziljkom na arkadi...

--------------------

+Quote Post
Kathy
poruka Mar 2 2007, 01:29
Poruka #5

Grupa: Administrators
Registrovan/a: 9. April 02
Korisnik br: 2

Stajala je okrenuta ledjima i zamisljeno posmatrala ogromno crno prostranstvo ispred nje. Toliko toga je videla, odlucivala o sudbinama nebrojenih planeta. Ali jos uvek nije pronasla mesto gde bi zaista osetila da pripada. Medjutim, znala je da je tamo negde - toliko puta je tamo bila u snu. I bilo je savrseno. Ogromna plava vodena prostranstva, zeleni predeli u kojima je cula najlepse zvuke do tada, bele planine tako visoke da joj se cinilo da je u samom raju...

Prekinulo je zvono vrativsi je u stvarnost. Vreme je da se vratim na duznost. Poravnala je svoju savrseno iskrojenu tamno plavu uniformu i namestila cinove. Kao i uvek, njena duga plava kosa je bila zacesljana u savrsenu pundju. Imala je lepe ali stroge crte lica i malo prcast nos, ali ko je malo bolje poznavao, znao je da nikako ne sme da se sali na racun njenog nosa. Zagasito plave oci bi krenule da sevaju i, pre nego sto bi se okrenuo, nasao bi se na podu sa uvrnutom rukom. Vise je volela "tradicionalan" nacin obracunavanja, i svi su to znali, pa i njen nadredjeni, koji joj ni ovog puta nije rekao zasto je pozvao. Sigurno je jos jedna od onih uobicajenih misija. Duboko je udahnula i izasla.

--------------------

+Quote Post
Vukela
poruka Mar 2 2007, 04:38
Poruka #6

Registrovan/a: 24. November 05
Korisnik br: 3,985

Shuttle se konacno dokovao, brate kako smara ovaj transfer izmedju do jaja gravitacije i onoga sto na ovoj krvavoj, iza ledja sveta stanici smatraju normalnim. Majke mi da mi Gazda nije rekao da je ovo vaznije od svega sto za njega mogu u gradu da uradim, pa vala bih se dobrano razmislio da poslusam. Oficir za vezu, da se vojno izrazim mi je rekao da obojim kosu u plavo, iako sam oduvek mrzeo sve likove koji tako izgledaju, nekako pravise gay, previse cak i preko granica koje business nalaze. Jebiga, desavalo mi se svasta i iskreno sam voleo da se zarad posla maskiram u nesto sto i mene jebeno uplasi, al je zato vredelo, jebiga, da glumim Elvisa, pa na toj zurci sam zaradio dovoljno za put na Tai'Haland i sa kurvama sam se drogirao (ne svojom robom) celih mesec dana, boleo me k***c, brate, bilo je do jaja. Al onda jbg, ko sto kaze pesma, back to life, back to reality, sljaka krece ispocetka. Sreca moja, pa vise nemam posla sa klincima, jbg, hvala penisu pa su ovi iz kartela skontali da vredim vise nego ovi sto glume vrece za udaranje, j**o im ja m***r retardiranu krvavu u rupu od metka. HA HA HA, kako je dobra ta fora. Dobro dosta zajebancije, gde sam, sta sam, znam odakle sam, al sta cu koji k***c ovde, to ce mi jos javiti, jbg, valjda ce mi se isplatiti, mozda i vise od Elvisa. Krv ti j***m, Harid-8, Bogu iza tregera, na uputstvima sto mi ih je dao onaj ustirkani, kaze da se smestim u svoju kabinu, i da vrtim krvavim palcevima dok mi se samo ne kaze... Pa jbg, sta drugo da radim, pa necu valjda da se prijavim da igram orbitalni polo, ko ostatak ove marve sto je samnom doputovala, f**k sake, jbt, kakva galerija likova je samnom bila na letu, pa njima ne bi pomogao ni intravenski unos j****e Crvene Lobanje, a gari, ako Lobanja ne moze da ti pomogne, pa ti si onda u ozbiljnim govnima smile.gif

+Quote Post
Drachenorden
poruka Mar 2 2007, 05:17
Poruka #7

Registrovan/a: 28. March 05
Korisnik br: 3,312

Probudio sam se i pojeo intergalaticki burek sa sirom sa zvezde SAR. Uvek mi je vise prijao njihov sir, iako pripadnici moje rase vise vole sir GUX planete, ali sta da radim, moja stvar.
Potom sam hyper brzinom svario taj burek i morao sam da izbacim nedugalaticku fekaliju.Ima li bolje pozicije za to od kordinata 45-38-67-98 na portu K-45xc/b?! Zaista nema! smile.gif
Posle ovog se osecam kao restartovani kiborg i dolazim do svoj shatla spreman za novu misiju.Prevoz sadilice za krompir od planete gy38 do planete BRUP6u5 mi nece predstavljati problem jer sam ja napredni clan profesionalne jedinice Imperiske Garde.
Usput sam shvatio da moram opet da izvrsim proces izbacivanja fekalija iz mog mikro-kibortickog organizma, to sa radoscu cinim pred pripadnicima jedinice za kooparativna intergalaticka pitanja jer znam koliko uzivaju u mom izuzetno hranljivom izmetu.
Planeta BRUP6u5 moze da saceka jos malo za sadilicu?Pa sto toliko zure, zar ne mogu da sade krompir rucno?Zasto im treba krompir iako zemljistu jos nisu plodni dani, ali ipak, drzeci se profesionalno, ne mogu da postavljam suvise pitanja vec moram izvrsiti svoju misiju.Brzinom 1/4 svetlosne godine krecem napred, na mom turbo-90 bilion HZ radiu pustam najnoviji mega hit unuka Lepe Brene, pojacavam do intergalatickog superiornog panja i radujem se novim procesima izbacivanja nedugalatickih fekalija.

--------------------
Svaka bitka se najpre dobija i gubi u srcu - General ivojin Mii

+Quote Post
Hibiskus
poruka Mar 2 2007, 17:14
Poruka #8

Urbana Metalska Seljačina

Registrovan/a: 23. December 04
Korisnik br: 704

Prokleti darglorski duvan! - izgovorio je u sebi gasei cigaretu petom isme napravljene od koe sada ve istrebljenih Dariida, predatora sa planete Nairxshaz 3. Nakon kraeg ispitivanja okoline (traei prevoz za Harid-8), uao je u bar koji je delovao najprljavije, bacio pogled po sumnjivim likovima (na ta su mu oni uzvratili istom merom), doao do anka i naruio aj od kamilice, bez cimeta. Njegov arhaini izgled je verovatno izazvao dosta uenja poto se amor u baru utiao, a na leima je oseao njihove poglede.

Zbog ega li e sada biti guve? - upitao se. Da li zbog duge plave kose, mantila od koe Gedoanskog goveeta (kao na onom skupu intergalaktikih ekologa koji se krvavo zavrio), ili moda zbog eira koji je odavao status "plaenog pitolja"? Reio je da ne eli da misli o tome i uzeo gutljaj aja.

Hej, lepotice, doi da ti malo pomilujemo kosicu! - zaorio se duboki glas iza njega.

Da, da *grok*, doi, moda ti pomilujemo jo neto! Hahahahaha! *grok*

Reen da ne reaguje verbalno, levom rukom je zabacio unazad mantil i otkrio SiMx3452C, stari ali pouzdan revolver sa fotonskim punjenjima. Potom se zauo smeh, a onda je neko rekao da e da naui curicu kako se pravilno koristi revolver.

Tri minuta kasnije, nakon gomile bljesaka, vrisaka i lomljave, izaao je iz bara (ne plativi aj, poto je barmen obrvom pokupio supersonini projektil koji je onaj groktavac ispalio), vezao kosu trakom napravljenom od koale sa Alridaana i krenuo u potragu za atlom koji e ga prevesti na Harid-8. I nekim kvalitetnim duvanom. Ova krda sa Darglora zaista ne vredi prebijene pare.

--------------------
mešo volim te
džaba
mešo želim te
džaba

+Quote Post
Ikka
poruka Mar 2 2007, 20:31
Poruka #9

Registrovan/a: 1. July 06
Korisnik br: 5,452

Ogledalo. Stajala je ispred jednog prastarog. Jednog od poslednjih u univerzumu, koje su vec odavno zamenili ogromni ekrani koji pored reprodukcije odraza, pokazuju odlike vashih organskih funkcija, mere i ocenjuju stanje telesnih tecnosti, tkiva, celija, organskih sistema i cipova.
Dok je povlacila rukom po hladnom staklu osecala je jak strah i strepnju od toga shta sledeci dan donosi i kakava je buducnost ceka. Iako je citavog svog zivota razmishljala o ovom, poslednjem danu. Poslednjem koji ce provesti na skrivenoj planeti 3ANQILL koja je jdeino od svih sacuvala prirodu, cvrkut ptica, topao vetar koji je svakodnevno donosio miris divljeg cveca sa poljana koje su se prostirale svuda oko grama G. Posmatrala je na svom odrazu jarko crvene usne. Jedini deo tela koji je imao pigmente. Iako je uzivala u lepoti svojih usana dok ih je posmatrala, u isti mah je osecala i mrznju prema istim zbog pigmenata koji su bili neka vrsta otrova za Centralni Nervni Sistem svakoga ko bi se usudio da ih poljubi. Pomerila je svoju dugu, nikada shishanu kosu, koja je danas bila ispletena drevnom tehnikom u pletenicu.
Zvono hrama se oglasilo. Doslo je napokon vreme da obuce delove pametne bele bezpigmentne plastike koje su 20 godina, koliko je provela na 3ANQILL-u, bili izradjivani specijalno za nju. Radovala se plasticnom odelu koje je perfektno prijanjalo uz njeno telo jer je po pricama ucitelja iz hrama znala da ce joj to odelo pojacati sposobnosti i veshtine koje je naucila i posedovala. Odelo joj je ulivalo neverovatnu sigurnost i samopouzdanje zbog senzora ugradjenih i koji su joj omogucavali da oseti tudje prisustvo i ono cemu se najvishe od svega radovala-da procita misli svima onima koji se budu uzbudili dok je budu posmatrali kako izvodi razlicite plesove, koje je naucila u hramu. Pametna plastika i njeni senzori mogu da detektuju hemijsku promenu kod osoba koje osecaju bilo koju vrstu uzbudjenja. Ta hemijska promena je neka vrsta senzorne hrane i omogucava senzorima da osobi koja ih nosi daju sposobnost citanja misli.
Pomislila je: " Savrsheno odelo. Samo shto ce me arterija na vratu boleti neko vreme."
Da bi senzori radili i omogucavali joj razlicite senzitivne i telepatske sposobnosti, moralo je biti infiltrirano u vratnu arteriju.
Krenula je prema hramu da se oprosti sa uciteljima i pokaze im tkaninu od bele svile na kojoj je bio ispisan njen prvi zadatak

" Kada ga ucitelji budu procitali, postacu napokon prava GEISHA i napokon cu poceti da zivim sve ono o cemu sam slushala sve ove godine. Nadam se da Harid-8 nije jako daleko i da ce moja prva mushterija gospodin Harrid Klta'kh biti zadovoljan."

--------------------

+Quote Post
dig
poruka Mar 3 2007, 00:21
Poruka #10

Advance Mamber

DOBRODOSHLI! -Rece jedan dosta dosadan i vama vec izuzetno poznat glasa ServoBot-a Y21, ova serija koja vas pozdravlja je narochito poznata jer je povuchena iz proizvodnje zbog izrazito losheg userinterfejsa i krajnje chudnog mirisa koji mu izlazi iz vokalnih motora koji blago podseca na Sarijanski luk,koji samo raste na jedno Vaulusu omanjoj planini u pokraniji Vugal. Inache ovaj cvet je uveliko koristen u mnogim biohemiskim ratovima i samim tim zabranjen u velikoj vecini uveliko istrazene galaksije!

Imam predivnu vest! Vas 7oro ste dobili najluksuznije odaje u Svemirskoj Stanici 8! - Shto u prevodu znachi, dobili ste najvecu rupu od soba koju bukvalno izluchine Banavriskog puza drzi u jednom komadu! Hvala 153 Bogova da ima sladak miris limuna(biljka koja na svakoj nastanjenoj planeti raste i da ima svest verovatno bi pokorila vec pola univerzuma) .....Da...Svi zu mrzeli Y21 verziju

Posle standardne deparazitacije odveli su vas u vashe sobe i vash chip je sada standardna kartica za ulaz u vashe sobe! Primetili ste svi kako svetluca holonaochare(zapravo obicne naochare sa varkom 3d slike kad se stavi, zvuk je losh slika je losha)...

Bippp....Unesite vash sigurnosni K{}d **********.

Pojavljuje se ispred vas slika vasheg zapovednika, Gospodina Pitersona. Njegova 3oka i nedostatak usta na faci vas josh uvek tera na poseti obliznjem waste desposal unit-u ali ipak vas je on izvlachio iz mnogih sranja, dodushe i ubacio vas je u koje D.gif

Ahah....Zdravo bargo! -Zaista chudan prizor videti stvorenje sa ustina tamo gde samo predpostavljamo da je koleno kako se smeje
Kako smeshtaj? Nije bash Bahra'l Palata znam, al je bitno da ste blizu Gumroka!! Da, vratio se! Iako smo mislili da je unishten u velikom ratu pre skoro 12kuli (Oko 23zemaljske god.) Izgleda da je josh uvek ziv, kravasto kopile! Nego, dobili smo informacije da se krije u obliznjoj planeti Kb-14, kao shto znate trenutno se kolonizuje od strane Harodovih preduzetnika i bez proklete dozvole ne smemo ni krociti na 3parseka od nje. Srecom onaj ko izdaje potvrde ovde dolazi u...Pa recimo da nije Huldashko zabavishte ako znate o chemu pricham ;).gif AHhahaha.... Bar u koji zalazi Sredom (ljud. Cetvrtak) se zove "Plavi Plamichak", nadjite Marka Absorba, on je bakarijan pa ce te ga lako naci. Ako bi se ja pitao trebali bi celu rasu strpati u tube i osvetljavati koridore!!! Prok shhshohsoh zapamtite....INKOGNITO!!! Nec ashhshah shhplashimo!!! - Tu se zavrshio prenos i pocheo sirov pregled informacija o josh 6oficira sa kojima cete raditi i ready room gde cete se naci + kratka biografija svakog. I chim ste zavrshili sa memorizacijom istih, se samo obrisalo iz memoriskih chipova naochara i pochele neke reklame za lokalni restoran, al vama se stvarno opet ne ide na deparazitaciju pa je ignorishete.

Shta radite?

Obavezno ime i rasu da kazete sledece!! D.gif

--------------------
[url="http://gawker.com/5037013/the-history-of-xenu-as-explained-by-l-ron-hubbard-himself-in-8-minutes"]Sign up now![/url]

+Quote Post
Vukela
poruka Mar 4 2007, 15:33
Poruka #11

Registrovan/a: 24. November 05
Korisnik br: 3,985

posto je GM rekao da se medju podacima nalazi kratka biografija svakog od ucesnika, evo moje:

ime : Nathaniel Rikes
poznati alijasi : Natas, aka Rico, aka Nate (za prijatelje) i aka Pera (malo bolje prijatelje) smile.gif
rasa : human
starost : 24 godine
visina : 189 cm
tezina : 90 kg, prema potrebi varira
znaci prepoznavanja ili tetovaze : tetovaza andjela na desnom ramenu sa krilima koji zonglira cetiri lobanje, oziljak od lasera na desnoj butini

poznata proslost : postoje potvrdjeni podaci da je Nathaniel Rikes, ID 2288187667999 pohadjao Imperijalnu Mornaricku Akademiju, ali je napustio skolovanje tokom 5. godine usled incidenta koji je zabelezen u Mornarickoj arhivi pod brojem TPP22285-55478 , a radi se o teskoj povredi mornarickog prava gde je tada stariji kadet ucestvovao kao vodja grupe dilera narkoticima (sto je dokazano) ali je postojala i sumnja da je ucestvovao i u ogranizaciji ilegalnih borbi (nikada dokazano). Nakon istrage i osude, stariji kadet Nathaniel Rike biva izbacen sa Akademije i sluzi 2 godine u ozloglasenom zatvoru Luka Mira na 8.mesecu Kreana.

Sumnja se da otprilike tada biva vrbovan u ozloglaseni Angel Kartel, kriminalnu organizaciju da sirokim opsegom kriminalnih radnji u vise sektora koji variraju od trgovine narkoticima, ucena, reketiranja, otmica i gusarenja, trgovine oruzjem i prostitucijom. Prema postojecim podacima, Nathaniel Rikes zauzima cin porucnika u ovoj organizaciji. Sumnja se da je imao udela u razvoju mreze za distribuciju ilegalnih supstanci na Valnaru 4, Valnaru 1, kao i napad na teretnjak "Agmaan" kod Filarona 8, koji je bio u vlasnistvu korporacije PharmaKom, kao i prepad na teretnjak "Ulvaj" vlasnistvo kompanije Makia Arms, u istom sistemu. Za ovo ne postoje dokazi, jer u ovim napadima nije bilo prezivelih.

Naoruzan i opasan

posto sam od oficira za vezu preuzeo svoju opremu, rekao mi je da je potrebno da prisustvujem sastanku sa ostatkom tima. Tima! kakvog tima? mislio sam da me salju da dogovorim posao sa Maristama oko onoga sto ima veze sa onim drugim i onim likom. smile.gif ma nije bitno, kad Gazda kaze da se ide... Navikao sam da radim sa informacijama koje mi daju, i cesto je u pitanju need-to-know-basis, i to mi odgovara, sto manje znam, manja sam meta... Neka o velikoj slici brinu oni koji su za to placeni... ja sigurno nisam...

Otisao sam na sastanak i video ljude s kojima cu saradjivati, neka Imperijalna garda whatnot, ali posto sam ja tu, ko zna ko su ovi ostali...
Pitersen, neki ljigavi trooki kaze da se Gumrok vratio, cuo sam za njega, kakva je to budala, brate, sta je napravio onim placenicima tamo na Laradu, lol, kad sam procitao za to, smejao sam se celo pre podne.
Treba da odemo u " Plavi Plamicak" , kakvo gay ime, i da se nadjemo sa Mark Absorbom, i on je neki svetleci madafaka, u vezi propusnice. Kaze da idemo inkognito, pa da sam slep i retardiran, i kad bih video nas crilijon plavokosih kako ulazimo, pa odma bi pomislo da se nesto desava... Moracu da napravim plan s ovim likovima, da se malo organizujemo, ili nista od posla...

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Mar 7 2007, 14:40
Poruka #12

I'm Jim Morrison, I'm Dead

Registrovan/a: 16. April 02
Korisnik br: 13

ime: Kina Umbarou
poznati alijasi: Kia, Glista
rasa:Quintero bianco - Quintero je rasa krupnih krznatih humanoida, visine od 1,8 do 2 metra, poreklom sa planete Qfa (Kvilik solarni sistem). Zbog specifinog poloaja u solarnom sistemu, stanovnici ove planete su naviknuti na neto jau gravitaciju od normalne (rezultovalom jakim kostima i neto veom snagom, ali nisu ba agilni) i na izuzetne promene temperature. Supstanca koja se lui po njihovom krznu, nalik loju, delimino ih titi kako od izuzetne toplote, tako i od izuzetne hladnoe. Pored ovoga Quintere su razvile i dodatni bioloki sistem termoregulacije koji ukljuuje brzo i intenzivno sagorevanje ili akumuliranje masnih naslaga u sluajevima velikih temperaturnih promena. Karakter im uglavnom odgovara boji krzna, pa tako bianco podrasa je uglavnom temperamentna, istrajna, pomalo cinina, sa izrazito avanturistikim duhom. Mnogi putopisci opisuju cinizam podrase kao steenu, a ne uroenu osobinu. Ova podrasa se i najee moe sresti van Kvilik solarnog sistema. Najstariji (otkriveni) primerak ove rase doiveo je starost od 1548 godine. U zrelo doba Quintere ulaze sa 400 godina, a u pozno sa 1150.
starost: 543 godine
visina: 191 cm
teina: 95-130 kg (varira u zavisnosti od termouslova)
znaci prepoznavanja: plava uba i crni pramen na desnom ramenu

poznata prolost: Najvei deo svog ivota Glista je proveo na svojoj rodnoj planeti kao radikalni ekoloki borac grupe Plavi Izlazak. Njegove briljantne diverzantske akcije i ideje su dole do izraaja naroito kod uvene bitke u Hafna zalivu, kada je sa jo tri saborca uestvovao u kljunom delu gerilskog napada u kome je potopljena itava platforma za eksploataciju durminijumskih ulja. Nakon potpisivanja sporazuma u Uthkaru, njegov cilj je bio ostvaren i u njemu se probudio avanturistiki duh. Ovog puta bez jasnog cilja, Umbarou se pridruio Imperijalnoj Gardi. Nakon dugotrajnog drila i iskazanosti u prvim sukobima, reenjem ratnog Pretora Imperije, Kina je postavljen za ofanzivnog skautskog komodora (komodor je ekvivalent poruniku u zemaljskoj terminologiji). Dodatnom obukom specijalizovan je za ofanzivnu taktiku i tehniku u ekstremnim termo uslovima.

Posebne napomene: Istie se u tekim fizikim aktivnostima, nije sklon korienju hladnog oruja, nije sklon akcijama u urbanim uslovima.

Glista se raspituje za bazen u cilju sreivanja krzna. Bazen mora biti privatan i ISKLJUIVO sa toplom mekom vodom, koja najvie odgovara Glistinom krznu. smile.gif

+Quote Post
dig
poruka Mar 16 2007, 13:52
Poruka #13

Advance Mamber

Saimon says (1:51 PM):
napishi na kraju teme nemate vremena nemam ni ja
Saimon says (1:51 PM):

Da Hat says (1:51 PM):
oki

Bice uzivo za entuzijaste, ovako online tesko. Ko moze live neka kaze il pm, a ja cu javljat kad se bude deshavalo D.gif

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 korisnika čita ovu temu (1 gostiju i 0 anonimnih korisnika)
0 korisnika:

Tekstualna verzija Datum i vreme: 22nd October 2019 - 09:29