Dobrodošao Gost ( Prijavi se | Registracija )

9 Stranice V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> NSWireless
Da li ste culi za NSW mrezu
nikada [ 7 ] ** [15.22%]
da [ 31 ] ** [67.39%]
prokljucen sam na istu ! [ 8 ] ** [17.39%]
Ukupno glasova: 46
Gosti ne mogu da glasaju 
MaRuShKa
poruka Sep 1 2004, 13:03
Poruka #21

..

Grupa: Members
Registrovan/a: 9. July 04
Korisnik br: 536

haha..pa ti si stvarno lood...jedva cekam da procitam sledecu epizodu D.gif :wink:

--------------------
i'm not fat, i'm just easy to see.. ツ
Go to the top of the page

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Sep 1 2004, 18:14
Poruka #22

I'm Jim Morrison, I'm Dead

Registrovan/a: 16. April 02
Korisnik br: 13

Zahvalite se snodgeu. On je moje misli sproveo u dela.

--------------------
It's not worth doing something unless you were doing something that someone, somewere, would much rather you weren't doing.

+Quote Post
Ser_Zile
poruka Sep 1 2004, 20:15
Poruka #23

Registrovan/a: 1. September 04
Korisnik br: 566

spojen sam na doticnu mrezu i radi perfektno, protok uvek dobar mali ping przi se Q3 i ne moze biti bolje.

dado imam grid 15 hyperlink. al dzabe mi kada AP na podbari ima gubitak signala (tako ja tvrdim). taj AP je 12 dBi omni, koliko ja znam.

marko ja te :love:

(tvoji komentari su nesto posebno :B )

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Sep 2 2004, 04:00
Poruka #24

Kako su izasli iz zgrade u kojoj zivi NS-C0DE tako je poceo je takav pljusak da je svet koji se zatekao na ulizi poceo da bezi sa ulice ko da je pocelo neko novo bombardovanje. Ova je dobra doslo nasim herojima posto niko na njih nije obracao paznju i mogli su nesmetano da koriste svoje specijalne brzine da stignu do autobuske stanice ne stvarajuci paniku.

Stigose taman na vreme jedanajstica je "uletela" u stanicu pri povecoj brzini jer se vozac zaneo slusajuci narodnjake. Zbog te brzine bus presekao bare koje su se nakupile oko ivicnjaka i nasi heroji su bili poprilicno morki...Snodge-Prime je tom trenutku hteo da ubije vozaca, ali je Robo-Marko poznavajuci temperament svog partnera brzo usao pre njega i svojom ogromnom pojavom zagradio vozaca dok se Snodge-Prime nije ohladio.

Taman kad je mislio da je opasnost prosla videvsi da se njegov drug poceo zanimati za mobilni koji je neki osnovac pazio ko oci u glavi. Robo-Marko videvsi da je dobar trenutak za dijalalog upita "Jel ti se svidja taj mobilni, ti imas takav u ovom svetu".
Snodge-Prime: "Mrzim decu..."
u tom trenutku Robo-Marko zapazi da njegov detektor zla pokazuje neke cudne znake...na stanici je usao covek koji se Robo-Marku ucinio poznatim.
Debeli, bejbi-fejs fensi decko kratke crne kose je stajao na samom ulazu ne sumnjajuci nista.
Robo-Marko je hitro pokrenuo svoj identifyperson-software koji je iz njegove baze podataka izdvojila samo jedno ime: IsNoGood.
Robo-Marko: "Ovo je IsNoGood, on je izdao Pistol-a i time zapecatio nasu sudbinu zapocevsi 'pad u mrak'"
Snodge-Prime: "Roboliki oces reci da je on odgovoran sto smo mi poslati ovde u svet koji nije nas da spasimo ljude sa kojima nemamo apsolutno nikakve veze?"
Robo-Marko: "Pa ne bas direktno, ali ako uzmes u obzir da..." bilo je kasno Snodge-Prime je vec skupio svu snagu u svoj plane-shift udarac i tako polu-u-svetu-polu-van presao je 10 metara za jedan treptaj i svom silinom odvalio IsNoGood-a koji je izleteo iz autobusa kao pikavac ne smotreno bacen kroz prozor.
Na njegovu srecu crveno svetlo iza je znacilo da nece biti pregazen od strane automobila...na njegovu nesrecu Robo-Marko je aktivirao sve svoje glavne i pomocne pogone i prislonivsi obe ruke na pod izleteo je kroz krov autobusa da bi na oko 6 metara iznad zemlje locirao vec osamucenog IsNoGood-a obrusio se na njega koristeci svu svoju ljudsku i ne ljudsku snagu...
IsNoGood je tada manje licio na coveka, a vise na rupu u asfaltu.
Zapanjeni ljudi iz autobusa i sa trotoara su gledali kako su se nasi heroji popisali na rupu u zemlji gde su se nalazili ostaci demoliranog IsNoGood-a, a zatim brzo otisli do zgrade gde Mikac zivi.
Robo-Marko: "Sta ako smo zakasnili?"
Snodge-Prime: "Nista idemo ponovo kroz vreme"
Robo-Marko: "Znam ali vremeplov je nestabilan proces:
Snodge-Prime: "Moj temperament je takodje nestabilan proces pa ne kukam"
Robo-Marko htede nesto reci ali je Snodge-Prime pun samopouzdanja razbio vrata i usao u stan Robo-Marko nije imao izbora nego da prati svog vecito-nervoznog partnera...
Unutra ih je zatekla naizgled Mikacova devojka RIBIZLA, medjutim nije delovala iznenadjeno sto su joj dva nadcoveka provalila u stan naprotiv imala je neki osmeh na licu kao da je ovo sve ocekivala.
Robo-Marko: "Nogati ona izgleda ko RIBIZLA, ali ja ju ne ocitavam kao takvu"
"Vrlo dobro zapazas, ja sam RibizlAnroid i poslata sam iz buducnosti da sprecim vas dvojicu"
Snodge-Prime: "...bar ima smisla za humor"
RibizlAndroid: "Trebala sam prvo da ubijem Mikca pa vas dvojicu ali mi nista nece smetati ako obrnem redosled"
Snodge-Prime: "Roboliki, mislim da nas je upravo fino zamolila da joj asistiramo u njenom samoubistvu!"
RibizlAndroid je medjutim mnogo jaca nego sto nasi heroji pretpostavljaju valjda zbog plazma keksa koji je konzumirala u ogromnim kolicinama i ubrzo se nasi heroji nadjose u ne zavidnoj situaciji.
RibizlAndroid se kikotala veselo sto je raspametilo Snodge-Prime-a koji krisom dade Robo-Marku znak da se pripremi pre nego sto je skocio na RibizlAndroidu koja se pripremila da izblokira ovaj neproracunat potez.
Medjutim Snodge-Prime se polu prebacio i takav polu-nepostojec prosao je kroz RibizlAndroidu ko da ne postoji zatim ju je uhvatio nespremnu, a Robo-Marko je za to vreme napunio svoj EMP i ispalio ga u RibizlAndroidu koja nije mogla da izbegne ovo i bila je privremeno iskljucena zbog EMP-a.
Nasi heroji ne htedovsi da daju drugu sansu zloj napravi iz buducnosti su iskoristili sva moguca sredstva na raspolaganju da je onesposobe trajno.
Ovo je ukljucilo asortiman: bejzbol palica, pajsera, sipki, cekica, kazana od bojlera i ostalog prakticnog pribora.
Na kraju kad se prasina rascistila stajahu ponosno nasa dva heroja i gomila delova od RibizAndroida koja je bila razbacana po celom stanu.
Robo-Marko: "Svaka cast Nogati, odlicno si smislio ono..."
Snodge-Prime: "Ti ces ovo pocistiti ovo!"
I tako nasi heroji iz buducnosti savladase svog prvog protivnika iz buducnosti, ali ostaje i dalje par neresenih pitanja...

Kraj 2. epizode

u sledecoj epizodi:

-Ko je poslao RibizlAndroida u proslost?
-Da li ima jos zlih Androida iz buducnosti?
-Gde je Mikac u celoj prici?
Saznacemo u sledecoj epizodi

--------------------
It's not worth doing something unless you were doing something that someone, somewere, would much rather you weren't doing.

+Quote Post
Mikac
poruka Sep 2 2004, 09:03
Poruka #25

Registrovan/a: 25. November 02
Korisnik br: 129

Weeee josh uvek sam zhiv laugh.gif laugh.gif laugh.gif

--------------------
"Ako budem arogantan, reci ce da sam snob, ako postanem kavaljer, postacu i rob!"

+Quote Post
MaRuShKa
poruka Sep 2 2004, 13:50
Poruka #26

..

pa jos par epizoda...pa posle...pa-pa :wink: happy.gif

--------------------

+Quote Post
IsNoGood
poruka Sep 2 2004, 17:48
Poruka #27

Registrovan/a: 27. April 02
Korisnik br: 40

ovaj Marko je boodala...mora da mu je grid ozrachio glavu.... D.gif

--------------------

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Sep 2 2004, 19:07
Poruka #28

Niko meni to nije rekao i doziveo duboku starost.
Rekao sam da je snodge sproveo moje misli u dela, a posto si mi rekao da sam budala, proci ces gore nego u prici.

--------------------

+Quote Post
IsNoGood
poruka Sep 3 2004, 07:42
Poruka #29

Ha ha..a znachi neko ti je to vecj rekao :? :diablo:

Bolje pusti NS-CODA on deluje kao neki zheshcji FAJTER :zli:

--------------------

+Quote Post
MaRuShKa
poruka Sep 3 2004, 17:37
Poruka #30

..

pa zeljko...sta se duris? znas...hvala bogu sto ne zivim u ns-u i sto ne znam nikoga... :roll: :wink:

--------------------

+Quote Post
IsNoGood
poruka Sep 4 2004, 08:49
Poruka #31

(koketa)
pa zeljko...sta se duris? znas...hvala bogu sto ne zivim u ns-u i sto ne znam nikoga... :roll: :wink:

Shto? pa tebe bi svi mazili pazili i zvali Mali Zeka Djoka :B

--------------------

+Quote Post
MaRuShKa
poruka Sep 4 2004, 11:57
Poruka #32

..

ma najbolje da je tako...e zeljko...ne kaki previse :mrgud:

--------------------

+Quote Post
MaRuShKa
poruka Sep 5 2004, 17:56
Poruka #33

..

ocu nastavak! cry.gif

--------------------

+Quote Post
IsNoGood
poruka Sep 6 2004, 11:08
Poruka #34

Molio bi da se JA ne spominjem u nastavku...ako je nekome chast da Marko pishe o njemu ok..za mene je to uvreda......

--------------------

+Quote Post
NS-CODE
poruka Sep 6 2004, 11:37
Poruka #35

you can't handle the tur!

Registrovan/a: 21. August 03
Korisnik br: 290

Aman ljudi ne pie to marko, on samo prenosi, pie jedan Snodge

Ti ga znas verovatno antigoode, bio je na vaoj mrei, a kako stvari stoje biće opet, ako već nije?

--------------------
As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.

Godwin's law

+Quote Post
Peca
poruka Sep 6 2004, 12:47
Poruka #36

Registrovan/a: 2. September 04
Korisnik br: 567

Ti ga znas verovatno antigoode, bio je na vaoj mrei, a kako stvari stoje bie opet, ako ve nije?

Ko? Snodge? Jeste bio na mrezi, ali tesko da ce se vratiti nazad....tj. bar ne dok se tu ja nesto pitam....

--------------------

+Quote Post
Ser_Zile
poruka Sep 6 2004, 12:53
Poruka #37

Registrovan/a: 1. September 04
Korisnik br: 566

(Peca)
Ti ga znas verovatno antigoode, bio je na vaoj mrei, a kako stvari stoje bie opet, ako ve nije?

Ko? Snodge? Jeste bio na mrezi, ali tesko da ce se vratiti nazad....tj. bar ne dok se tu ja nesto pitam....

pa jel to on postao poznat po svojim tripovima? laugh.gif

+Quote Post
Peca
poruka Sep 6 2004, 13:52
Poruka #38

Registrovan/a: 2. September 04
Korisnik br: 567

Ne, samo je postao poznat po svojim bezobrazlucima.......

--------------------

+Quote Post
MaRuShKa
poruka Sep 7 2004, 09:11
Poruka #39

..

ok...sva je to super...ali hocu nastavak! happy.gif

--------------------

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Sep 7 2004, 22:04
Poruka #40

Preciziracu opet: snodge-je-sproveo-moje-misli-u-dela. U prevodu saradjivali smo zajedno dok smo bili na istoj mrezi. Nazalost, neprirodnim kolapsom iste je saradnja privremeno obustavljena, ali radi se na nastavku... Snodge-prime i Robo-Marko ne podlezu ovovremenskim problemima

Izzy (), za mene je uopste uvreda sto pripadam istoj vrsti kao i ti i sto uopste postojis, pa jebiga... cutim i trpim. Kontam ono, svemirski balans, mora da ce mi se uskoro dogoditi nesto do jaja dobro. I zato nemoj da

veseli pozdrav

Marko

--------------------

+Quote Post

9 Stranice V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 korisnika čita ovu temu (1 gostiju i 0 anonimnih korisnika)
0 korisnika:

Tekstualna verzija Datum i vreme: 22nd November 2019 - 01:06