Dobrodošao Gost ( Prijavi se | Registracija )

16 Stranice V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Preminuo Taton Bris
djile
poruka Sep 29 2009, 10:14
Poruka #1

Grupa: Members
Registrovan/a: 5. November 03
Korisnik br: 333

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/13...ton%20Bris.html

I sad ce naravno Ivica Dacic hrabro da kaze kako on nista nije kriv, Nenada Chanak kako on nije u Vladi, Boris i ekipa kako oni preduzimaju sve da se ovakve stvari ne desavaju, ali eto nismo mi najgori jer se takva stvari desavaju i drugim zemljama:/

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
mishkozzz
poruka Sep 29 2009, 10:54
Poruka #2

madafaka

Registrovan/a: 23. January 09
Korisnik br: 6,846

R.I.P. (.gif

--------------------
.....we do it for the house.....

+Quote Post
NS-CODE
poruka Sep 29 2009, 10:59
Poruka #3

you can't handle the tur!

Registrovan/a: 21. August 03
Korisnik br: 290

Vratiti smrtnu kaznu!

--------------------
As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.

Godwin's law

+Quote Post
mishkozzz
poruka Sep 29 2009, 11:07
Poruka #4

madafaka

Registrovan/a: 23. January 09
Korisnik br: 6,846

agree

--------------------
.....we do it for the house.....

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Sep 29 2009, 11:13
Poruka #5

I'm Jim Morrison, I'm Dead

Registrovan/a: 16. April 02
Korisnik br: 13

QUOTE(djile @ Sep 29 2009, 11:14 AM) *
I sad ce naravno Ivica Dacic hrabro da kaze kako on nista nije kriv, Nenada Chanak kako on nije u Vladi, Boris i ekipa kako oni preduzimaju sve da se ovakve stvari ne desavaju, ali eto nismo mi najgori jer se takva stvari desavaju i drugim zemljama:/

i ja mislim da je čanak tu najkrivlji i kostreš sa njim

RIP Tatone

bajdvej, pre dve godine, 5. oktobra u Beogradu:

Francuska kolonija u Beogradu masovno se odazvala pozivu ambasadora Terala, pa su se u redu za davanje krvi našli: biznismeni, direktori francuskih banaka i firmi, ljudi iz kulture, zaposleni u Ambasadi, ali i članovi njihovih porodica, diplomate, uključujući i šefa Evropske agencije za rekonstrukciju Danijela Đulgarisa i šefa kancelarije NATO-a u Srbiji Janika Asea.Odziv Francuza pozivu Instituta za transfuziju i RTV B92 po masovnosti će verovatno biti jedan od zapaženijih kolektivnih učešća u akciji u koja je, osim krvi za ljude kojima je potrebna, uspela da podigne i nivo svesti o potrebi da se pomogne drugima.

--------------------
It's not worth doing something unless you were doing something that someone, somewere, would much rather you weren't doing.

+Quote Post
djile
poruka Sep 29 2009, 11:37
Poruka #6

Jedini valjda koji nam nisu zeleli zlo sve one nesrtene devetesete godine su bili francuzi... i eto kako im vracamo.
Uzas!!!

Covek dosao da mirno navija za svoj klub, sedeo u kaficu i docekao smrt umesto utakmice???
Ali bitno da se Ivica Dacic slika svakom prilokom kad god stigne.... on nam je sad jedan od glavnih vodja u EU wallbash.gif

Brate pre koliko vremena su se pobiili navijaci u Futogu.. i sta je policija preduzela??? Posle toga je bilo jos sranja i nikom nista, zatvore par budala i to je to, ali nista da se predzume da do toga ne dodje... pa mozda im i jeste cilj da dolazi do ovakvih sranja, ne znam... ali mi se gadi sve ovo!

--------------------

+Quote Post
NS-CODE
poruka Sep 29 2009, 11:55
Poruka #7

Izgleda nisi gledao priloge TV5 o nama (pred kojima su sve laži CNN-a i RTS-a zajedno mala maca) iz devedesetih, ali to svakako nije opravdanje ni razlog da se prebijaju ljudi koji su nam došli u goste da se ovde druže, zabave i ostave nam svoje evre. E za to - lepo su im u naše ime vratili.

Kao što rekoh, ne zanimaju me više humanost i strah da bi smrtnu kaznu neko mogao zloupotrebiti kasnije. Nije mi žao ni što bi to možda bila laka i brza smrt i što je možda premala kazna. Bitno mi je samo da više ne delim planetu sa tim gnjidama i da im ne ostane ni nada da će ih jednog dana možda neko osloboditi.

--------------------
As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.

Godwin's law

+Quote Post
Petar.
poruka Sep 29 2009, 12:43
Poruka #8

Registrovan/a: 15. November 08
Korisnik br: 6,779

Ne kontam ja taj navijacki mozak,stvarno.

Ja bi sve to da kopa kukuruz preko leta da se izivi na njivi a ne na ulici...

--------------------

+Quote Post
TenMon
poruka Sep 29 2009, 14:13
Poruka #9

Registrovan/a: 11. January 05
Korisnik br: 722

Veoma tužna vest..

--------------------
いつでも今日が、いちばん楽しい日

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Sep 29 2009, 14:41
Poruka #10

Meni se čini da ipak treba da vratimo kaldrme po Srbiji i tucanje kamena u kamenolomu : )

--------------------
It's not worth doing something unless you were doing something that someone, somewere, would much rather you weren't doing.

+Quote Post
jasam82i
poruka Sep 29 2009, 15:19
Poruka #11

Registrovan/a: 2. September 06
Korisnik br: 5,637

^ ma ne kapiras ti zakon ulice, ovo ono ...

--------------------
Srpsko lekarsko drutvo je 14. maja 2008. godine konano priznalo da homoseksualnost nije bolest, prihvativi sa zakanjenjem od 18 godina odluku Svetske zdravstvene organizacije ...

+Quote Post
-------
poruka Sep 29 2009, 18:41
Poruka #12

-------

Registrovan/a: 27. February 04
Korisnik br: 417

http://www.b92.net/video/video.php?nav_cat...p;nav_id=383957

- -- ----- ------ ---

James Paul Warburg:
“We shall have World Government, whether or not we like it. The only question is whether World Government will be achieved by conquest or consent.” -James Paul Warburg, whose family co-founded the Federal Reserve - while speaking before the United States Senate, February 17, 1950

David Rockefeller:
"We are on the verge of a global transformation. All we need is the right major crisis and the nations will accept the New World Order."

Dr. Henry Kissinger, who wrote: "Depopulation should be the highest priority of U.S. foreign policy towards the Third World."

--------------------

+Quote Post
Arnold_Layne
poruka Sep 29 2009, 19:20
Poruka #13

Registrovan/a: 31. January 05
Korisnik br: 822

jezivo.
svaka čast za konobara koji je pokušao da ih brani.

RIP

--------------------
One of these days I'm going to cut you into little pieces

+Quote Post
-------
poruka Sep 29 2009, 19:36
Poruka #14

-------

Registrovan/a: 27. February 04
Korisnik br: 417

http://mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=148215

- -- ----- ------ ---

James Paul Warburg:
“We shall have World Government, whether or not we like it. The only question is whether World Government will be achieved by conquest or consent.” -James Paul Warburg, whose family co-founded the Federal Reserve - while speaking before the United States Senate, February 17, 1950

David Rockefeller:
"We are on the verge of a global transformation. All we need is the right major crisis and the nations will accept the New World Order."

Dr. Henry Kissinger, who wrote: "Depopulation should be the highest priority of U.S. foreign policy towards the Third World."

--------------------

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Sep 29 2009, 20:10
Poruka #15

zanimljivo je meni kako navijači ne daju nikakve izjave već ono...
fudbalski savez, ministri, građani, uprava kluba...

--------------------

+Quote Post
parax
poruka Sep 29 2009, 21:08
Poruka #16

Teshka Shabanerija

Registrovan/a: 2. March 06
Korisnik br: 4,723

Realno,da je nash navijach poginuo u francuskoj bilo bi kao ma stoka sigurno je pravio sranja,trazhio je to,ko ga jebe......
DALEKO od toga da mi nije zhao choveka i da ne osudjujem magarce koji su ga ubili,al sam morao ovo da napishem.

Sad ce drzhava da krene u borbu protiv nasilja i sranje,i opet nishta nece uraditi,sem da pokupe koji poen......

--------------------
Dirty Hard and Dark
Drum and Bass

+Quote Post
NS-CODE
poruka Sep 29 2009, 21:28
Poruka #17

A šta ćemo sa ostalima? Sa Libijom su u toku pregovori o milionskoj vojno-tehničkoj saradnji. Ovo će im sigurno doprineti. U Australiju svake godine ide odu hiljade naših ljudi u posetu svojima. Kakvo gostoprimstvo tamo treba da očekujemo sada?

Ove za to nije briga. Njima bi taj put u Francusku svakako platio klub (dakle mi) koliko god da košta i realno, sumnjam da tamo idu ovako turistički, pojedinačno i da ispijaju kafu.

--------------------

Godwin's law

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Sep 30 2009, 04:16
Poruka #18

QUOTE(parax @ Sep 29 2009, 10:08 PM) *
Realno,da je nash navijach poginuo u francuskoj bilo bi kao ma stoka sigurno je pravio sranja,trazhio je to,ko ga jebe......

ne baš

kada tebe dok opušteno piješ kafu u centru grada umlati 15 likova sa štanglama i baci te sa 9 metara visine, zatim živiš kao biljka dve nedelje da bi na kraju umro
nekako mi ne pije vodu da bi ga javnost osuđivala
naprotiv, napravili bi od njega mučenika... što bi čovek de fakto i bio, simbol stradanja
nebitno čiji je

--------------------

+Quote Post
djile
poruka Sep 30 2009, 10:17
Poruka #19

Definitivno da je ovo sto se desilo ovom momku nenormalno... a cenim da su ga napali klinci koji pojma nemaju o zivotu, vec imaju pogresne idole.
Svi nas zaobilaze u velikom u luku i neko ko dodje ovde kod nas, znaci da nema o nama lose misljenje, vec na nas gleda kao i na ostale ljude... i onda stoka dodje da se izivljava i premlati ga na smrt... uzas!!!

Znate sta znaci kada vas gomila ljudi shutira neko vreme? Ja sam pretucen od strane njih 12 u Backoj Palanci, imao sam 16 god, svaki od njih mi je zadao po ko zna koliko udaraca, ne znas odakle vise udarci lete, u isto vreme dobijas dva udarca nogom u glavu sa dve razlicite starne, imas osecaj da ce ti glava prsnuti, sve ti bljesti a imas zatvoreni oci... a traje citavu vecnost...

Bas divan nacin da umres... premlacivanje do smrti uz obavezno nekoliko dana pacenja do smrti - upravo se to dogodilo ovom momku!

--------------------

+Quote Post
siniSter
poruka Sep 30 2009, 11:39
Poruka #20

Registrovan/a: 18. February 05
Korisnik br: 1,824

QUOTE (djile @ Sep 30 2009, 10:17 AM) *
Definitivno da je ovo sto se desilo ovom momku nenormalno... a cenim da su ga napali klinci koji pojma nemaju o zivotu, vec imaju pogresne idole.

http://www.kristijangolubovic.net/

--------------------
wakanpi

+Quote Post

16 Stranice V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 korisnika čita ovu temu (1 gostiju i 0 anonimnih korisnika)
0 korisnika:

Tekstualna verzija Datum i vreme: 5th December 2020 - 18:48