Dobrodošao Gost ( Prijavi se | Registracija )

10 Stranice V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> ARENA
Arnold_Layne
poruka Nov 25 2008, 13:28
Poruka #41

Grupa: Members
Registrovan/a: 31. January 05
Korisnik br: 822

tja, zna kako pali. ja danas, kada su, kako kae svi filmovi dostupni i ima ih nevidjeno mnogo, mladih i starih, komedija, akcija, sf-a itditd 90% stvari koje biram da gledam su 1900-1977/78, a pritom nisam a priori snobovski odbacio nove filmove, ve sam im dao (i dajem) ansu. gledao preksino nove Koene, zanimljivi skroz, eto oni su mi ostali dragi i dan danas, ali to je procentualno nita.

da li je erlok Holms 'neto vie' od detektivskog romana? kapiram da (je) Bond ima(o) status mekera i 'posebnog' junaka, ali to u okviru anra nita ne znai. jbg, veni bukvalista kad mi je u pitanju (budua) profesija, kapiram ta si hteo da kae smile.gif

--------------------
One of these days I'm going to cut you into little pieces
Go to the top of the page

+Quote Post
Sanjcek
poruka Nov 25 2008, 13:42
Poruka #42

いたずらな

Registrovan/a: 7. August 05
Korisnik br: 3,761

moj problem je mnogo manji od tvog.

Dobronamerno ti govorim sledetje: Ti konstantno upadash u tudje rasprave (for no reason i sa pointless argumentima) i isterujesh pravdu, da li iz dosade ili chega vetj.... Odjednom se ubacish i ochekujesh odgovore na tvoja pitanja (da ne spominjem politichke teme kad su u toku) i kad te neko iskulira ili odjebe ti imash shta da mu kazhesh - da se boji, stidi i slichno.
oke ja kapiram da je to mozhda kul na sudu raditi da te porota zgotivi smile.gif
ali mene to smara i ne zhelim da ti odgovorim jer imam pravo da ti ne odgovorim.
A to je logichno da tjesh ti odmah pomisliti da se ja stidim. Smeshno mi je jer svaki put kad se ja raspravljam sa nekim, ili bilo ko ovde, ti upadnesh sa nekim pitanjima koji se samo tebe tichu. I koji bi ti pomogli da ti post bude shto opshirniji i dosadniji. Kao shto si se zasladio upravo i kvotovao me 25 puta.

Ja idem u bioskop dovoljno da me nije sramota koliko idem, idem kad me neki film zanima. I ne mogu ti ni uopshteno retji jer se nekad zaredja da idem po shest meseci stalno a nekad bude po shest meseci da ne idem nikako. Nisam neki filmodzija, vishe volim serije ako tjemo iskreno. Pozorishte posetjujem dva puta godishnje, nekad bude samo zbog plakata. A knjige chitam stalno.
S obzirom da (zbog glupe bolonje) budem chetiri puta nedeljno po 10 sati na faksu, zadovoljna sam.

I netju vishe da ti se "objashnjavam" i odgovaram na tvoja padobranska pitanja jer sam ja svoj argument obrazlozhila. I zavrshila sa istim.
Ako te neshto bash toliko zanima i nervira slobodno mi pishi na pm, netju te iskulirati.

a ovde, dovidjenja.

--------------------
そのいたずらっ娘は何食わぬ顔をした。

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Nov 25 2008, 14:23
Poruka #43

I'm Jim Morrison, I'm Dead

Registrovan/a: 16. April 02
Korisnik br: 13

(Arnold_Layne)
tja, zna kako pali. ja danas, kada su, kako kae svi filmovi dostupni i ima ih nevidjeno mnogo, mladih i starih, komedija, akcija, sf-a itditd 90% stvari koje biram da gledam su 1900-1977/78, a pritom nisam a priori snobovski odbacio nove filmove, ve sam im dao (i dajem) ansu. gledao preksino nove Koene, zanimljivi skroz, eto oni su mi ostali dragi i dan danas, ali to je procentualno nita.

Kao to rekoh o ukusima se ne raspravlja...
Meni lino nije bitno godite filma, mislim da je u zlatnoj eri filma nastajalo daleko vie filmova nego to ih je "vrh" (hell, samo bata ivotinja je snimio preko 300!), a slina situacija je i danas, s tim da poredimo period u trajanju od 80 godina sa periodom od 25 godina kada su ljudi ve svata pogledali. Nisu vie interesantni kumovi, apokalipse itd. jer su ljudi sve to videli i vremenom se gradi klie na koji su se ljudi navikli... Lepota je u oku posmatraa, zar ne?

(Arnold_Layne)
da li je erlok Holms 'neto vie' od detektivskog romana? kapiram da (je) Bond ima(o) status mekera i 'posebnog' junaka, ali to u okviru anra nita ne znai. jbg, veni bukvalista kad mi je u pitanju (budua) profesija, kapiram ta si hteo da kae smile.gif

Pa koliko jo zna poznatih detektivskih likova osim Holmsa i Poaroa? Koji su tako razraeni? Zna li da u romanu erlok zapravo nikad nije rekao famozno "Elementarno, dragi Votsone!" to je postao njegov trejdmark, uz ono odelo, lulu? Ima li jo toliko puno detektiva koji su se vanserijski izdvojili po svojoj briljantnoj pronicljivosti, a ujedno i po osobenjatvu? Nabroj mi 5? Sve je to upravo ono to ini Holmsa "neto vie od detektiva" kao i Bonda "neto vie od tajnog agenta".

--------------------
It's not worth doing something unless you were doing something that someone, somewere, would much rather you weren't doing.

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Nov 25 2008, 14:33
Poruka #44

(Sanjcekini)
moj problem je mnogo manji od tvog.

Mali ovek, mali problem, veliki ovek, veliki problem : ))

(Sanjcekini)
Dobronamerno ti govorim sledetje: Ti konstantno upadash u tudje rasprave (for no reason i sa pointless argumentima) i isterujesh pravdu, da li iz dosade ili chega vetj.... Odjednom se ubacish i ochekujesh odgovore na tvoja pitanja (da ne spominjem politichke teme kad su u toku) i kad te neko iskulira ili odjebe ti imash shta da mu kazhesh - da se boji, stidi i slichno.

Nisam siguran da te pratim, da li ti to pria o sebi ili o meni? I da li uopte ima smisla na ovaj nain govoriti o "neijim" raspravama na forumu gde su svi ukljueni u raspravu? Nisam se ja "odjednom ubacio"; ako emo ve tako, ja sam ipak doao malo ranije na ovu temu od tebe, kao i na forum ; )) Ne znam da li si me ti to iskulirala ili odjebala, ali nije ni bitno, bitno je da nisi odgovorila na pitanje i da si uzvratila na pitanje pitanjem, to je krajnje nekulturno : )))

(Sanjcekini)
ali mene to smara i ne zhelim da ti odgovorim jer imam pravo da ti ne odgovorim.

Pa si zato odgovarala tri dugaka posta gde pie gomilu stvari umesto da si napisala jednu kratku reenicu? : ))) Ima pravo da uti, true, ali nekako hronino to pravo ne koristi, a kada se ve upusti u diskusiju ne znam zato te boli da uje i suprotna miljenja : )))

Kao shto si se zasladio upravo i kvotovao me 25 puta.

Pokuavam da ti objasnim stavku po stavku, poto oigledno ne kapira u celini. Mada mogue je da sam te zatrpao sa previe informacija, mislio sam ti ita knjige jer ti to profesija zahteva, nije to nita za tebe, kad ono... zapelo :happy1:

Ja idem u bioskop dovoljno da me nije sramota koliko idem, idem kad me neki film zanima. I ne mogu ti ni uopshteno retji jer se nekad zaredja da idem po shest meseci stalno a nekad bude po shest meseci da ne idem nikako. Nisam neki filmodzija, vishe volim serije ako tjemo iskreno. Pozorishte posetjujem dva puta godishnje, nekad bude samo zbog plakata. A knjige chitam stalno.

E ovo je upravo zbog ega su bioskopi propali.
Hvalalepodovienja : )))

--------------------
It's not worth doing something unless you were doing something that someone, somewere, would much rather you weren't doing.

+Quote Post
dig
poruka Nov 25 2008, 14:59
Poruka #45

Advance Mamber

Registrovan/a: 1. November 02
Korisnik br: 109

pali, sanjchek

Get the hell out of my topic, osim ako necete da prichate o bondu ili areni ili lezbejskim iskustvima happy.gif

PALI
ovo se vishe na tebe odnosilo!

DA SVE!

EDIT: i da ne chitam postove preko 3 reda smile.gif

--------------------
[url="http://gawker.com/5037013/the-history-of-xenu-as-explained-by-l-ron-hubbard-himself-in-8-minutes"]Sign up now![/url]
[img]http://i.imgur.com/9qHySCu.jpg[/img]

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Nov 25 2008, 15:22
Poruka #46

pa priamo sve o areni
nije ti ovo privredna akademija pa da sve stane u 3 reenice D.gif

--------------------

+Quote Post
Sanjcek
poruka Nov 25 2008, 17:18
Poruka #47

いたずらな

Registrovan/a: 7. August 05
Korisnik br: 3,761

Pali odgovoritju ti na prajvet jer netju mosu da sjebem temu =)

--------------------
そのいたずらっ娘は何食わぬ顔をした。

+Quote Post
dig
poruka Jul 31 2009, 16:04
Poruka #48

Advance Mamber

Registrovan/a: 1. November 02
Korisnik br: 109

JOsh uvek smo bez bioskopa...for shaaaaaaaame

--------------------
[url="http://gawker.com/5037013/the-history-of-xenu-as-explained-by-l-ron-hubbard-himself-in-8-minutes"]Sign up now![/url]
[img]http://i.imgur.com/9qHySCu.jpg[/img]

+Quote Post
B0JAN
poruka Jul 31 2009, 18:01
Poruka #49

Unrivalled

Registrovan/a: 19. August 03
Korisnik br: 288

naah,not really.. biggrin_black.gif

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Oct 6 2009, 23:20
Poruka #50

proradio jadran sa onim matorim filmovima kao?

--------------------

+Quote Post
Igx
poruka Oct 7 2009, 12:08
Poruka #51

Raving Rabbids

Grupa: Moderators
Registrovan/a: 5. October 03
Korisnik br: 320

da.

jel neko bio možda?

ako arena bude ovako izledala biće veselo...

--------------------

+Quote Post
Nikola
poruka Oct 7 2009, 13:27
Poruka #52

Horn Dog

Registrovan/a: 25. August 03
Korisnik br: 293

QUOTE (Igx @ Oct 7 2009, 01:08 PM) *
ako arena bude ovako izledala biće...

...praznije no inache?

[email protected] sala.

--------------------
JA SVE ZNAM, JA SAM MNOGO PAMETAN.
--------------------
"YOUNG, DUMB, FULL OF CUM"
--------------------
Zashto komshijin klinja ima veci penis od mene?

+Quote Post
Igx
poruka Oct 8 2009, 10:23
Poruka #53

Raving Rabbids

QUOTE (Nikola @ Oct 7 2009, 02:27 PM) *
...praznije no inache?

[email protected] sala.

ja nekako verujem da će mnogo bolje raditi (jbg, večiti optimista) nego do sada, al živi bili pa videli...

--------------------

+Quote Post
NS-CODE
poruka Oct 8 2009, 11:21
Poruka #54

you can't handle the tur!

Registrovan/a: 21. August 03
Korisnik br: 290

QUOTE (Nikola @ Oct 7 2009, 02:27 PM) *
...praznije no inache?

ne.

--------------------
As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.

Godwin's law

+Quote Post
dj perhan
poruka Oct 8 2009, 16:30
Poruka #55

Ikona grupe

Grupa: Kralj foruma!
Registrovan/a: 12. January 05
Korisnik br: 725

QUOTE (Igx @ Oct 8 2009, 09:23 AM) *
ja nekako verujem da će mnogo bolje raditi (jbg, večiti optimista) nego do sada, al živi bili pa videli...

jebi ga. trebalo bi bolje da radi. ako Arena bude izgledala ovako kako najavljuju konačno ćemo imati pravi bioskop i ja sam ubeđen da će tada biti i publike. poslednji film koji sam gledao u staroj areni izgledao je na mom TV-u 10X bolje, a nemam ni nabudzen TV, ni zvuk. i zašto bih ja onda ponovo otišao tamo i platio kartu? kada imaš odredjeni nivo usluge imaćeš i klijente. niko neće dati novac za musavu sliku, preglasan ton koji je jedva razumljiv, super štrokavu salu i film čiji je DVD izašao pre pola godine. a i manje sale će se lakše puniti, a to omogućuje i raznovrsniji program.

--------------------
ko je puco u lane, pucao bi i u čoveka.

+Quote Post
Igx
poruka Oct 9 2009, 00:10
Poruka #56

Raving Rabbids

QUOTE (dj perhan @ Oct 8 2009, 05:30 PM) *
jebi ga. trebalo bi bolje da radi. ako Arena bude izgledala ovako kako najavljuju konačno ćemo imati pravi bioskop i ja sam ubeđen da će tada biti i publike. poslednji film koji sam gledao u staroj areni izgledao je na mom TV-u 10X bolje, a nemam ni nabudzen TV, ni zvuk. i zašto bih ja onda ponovo otišao tamo i platio kartu? kada imaš odredjeni nivo usluge imaćeš i klijente. niko neće dati novac za musavu sliku, preglasan ton koji je jedva razumljiv, super štrokavu salu i film čiji je DVD izašao pre pola godine. a i manje sale će se lakše puniti, a to omogućuje i raznovrsniji program.

long live the king smile_black.gif

--------------------

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Oct 9 2009, 12:34
Poruka #57

ako sam nekad nešto mrzeo u areni, to je bila mala sala.
ko bioskop iz maratonaca.

što se tiče tona i slike, mislim da je bioskop daleko više od kvalitetne slike i tona u filmu. heck, pa i kafić mi je bolji neki u kome puštaju vinil džuli london nego u kome vrte haj tek snimke u kojima pesma miriši na plastiku.

ja sam i dalje mišljenja da dok se tu ozbiljnije ne promene neke druge stvari (trgovačka koncepcija, odnos sa distributerima, obračun države sa piraterijom itd.) da će to biti nešt jedva bolje od onoga što je bilo, a i to samo zahvaljujući eventualno dobrom izboru filmova i fensi ljudima perhaps.

--------------------

+Quote Post
pregrada za masl...
poruka Jan 30 2010, 02:45
Poruka #58

Registrovan/a: 28. July 04
Korisnik br: 547

QUOTE (Stagolee @ Nov 23 2008, 14:37) *
novi sad je grad kulture lol

QUOTE (dukelander @ Nov 23 2008, 14:40) *
pa trebao bi da bude... zar ne bi to bilo sjajno

haha,Indira na spensu nigdje nikog u gradu,eto ti kulture

--------------------
http://www.myspace.com/tanzladj
WWW.PROTONRADIO.COM
Fakir says: sva je vizljasta
Fakir says: mrshavica
Fakir says: male grudi
Fakir says: nakvarcana
Fakir says: i jako voli jebanje

+Quote Post
dukelander
poruka Jan 30 2010, 12:29
Poruka #59

Evil Pony

Registrovan/a: 3. December 03
Korisnik br: 357

QUOTE (pregrada za maslac @ Jan 30 2010, 02:45) *
haha,Indira na spensu nigdje nikog u gradu,eto ti kulture

tuza

--------------------

+Quote Post
siniSter
poruka Mar 5 2010, 15:12
Poruka #60

Registrovan/a: 18. February 05
Korisnik br: 1,824

kakav je status?

--------------------
wakanpi

+Quote Post

10 Stranice V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 korisnika čita ovu temu (1 gostiju i 0 anonimnih korisnika)
0 korisnika:

Tekstualna verzija Datum i vreme: 19th October 2019 - 05:46