Dobrodošao Gost ( Prijavi se | Registracija )

3 Stranice V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> A Paradiso?!
dj perhan
poruka Apr 13 2006, 11:26
Poruka #41

Ikona grupe

Grupa: Kralj foruma!
Registrovan/a: 12. January 05
Korisnik br: 725

(Mr LaG)
(grenuj)
Mislim da je tu velika razlika u godinama.Ipak je muzika koja se vrti u akvariusu mnogo zahtevnija i teza za konzumiranje od muzike koja se radi u dizu.Ljudi u akvariusu u 50 % slucaja, blizi 30-ima.Jer naravno, klinci vise vole da se cimaju i zezaju uz renata kohena, kristiana varelu ili grin velveta, nego da se zabavljaju uz grant dela, teri frensisa, tripvajera, harisa ili dejv madersoula.Kada se mi budemo zalepili u deep house, vi ce te doci u aquarius, aneki novi klinci na cimanje u dizo.

znachi taj swag rad je mnogo zahtevna muzika, jel da :happy1:

bez zajebancije lag, ja sam sada blii 40tim nego 50tim godinama ivota i tek sada polako kontam tu priu, znai potrebna je ipak neka zrelost koju ti sada nema, ali ne kaem da je nee stei ukoliko bude pametan da dovoljno esto odlazi u aquarius i okane se paradiza, koji je fakat glavni krivac to nam je omladina muziki neobrazovana.

--------------------
ko je puco u lane, pucao bi i u čoveka.
Go to the top of the page

+Quote Post
jovanka orleanka
poruka Apr 13 2006, 11:45
Poruka #42

Grupa: Members
Registrovan/a: 24. November 04
Korisnik br: 664

bnilo da je aqua
ili dizo sve jedno mi je
ako meni pridje neki mali zakrzljali comanchic
i pitame
matooraaaaaaa
ti treba kesrova

mislim ono sramota
ili imala sam jednu fotku iz aque klinac, jos je i od mene mladji na stolu ima pivo rozle vutru cigare i telefon
kontam to mu je sasvim dovoljno zaq ugodan zivot
smile.gif)

lol
mislim shta reci

--------------------
Informacije vladaju svetom, a ne LJUDI!

+Quote Post
yazzoo
poruka Apr 13 2006, 13:00
Poruka #43

Registrovan/a: 19. October 05
Korisnik br: 3,906

Tako je matori......dizo=shabanerija ! Nije velika razlika od granda. I onako e zavriti na narodnjacima.

+Quote Post
danijelsavic
poruka Apr 13 2006, 13:03
Poruka #44

autkast

Registrovan/a: 8. February 05
Korisnik br: 1,128

ja reko a vi me ne slusate...

--------------------
e moj tebra bre.

+Quote Post
gervasiustvinkle...
poruka Apr 13 2006, 13:24
Poruka #45

Registrovan/a: 13. April 06
Korisnik br: 5,220

Oba kluba su njesra.Dobro nisam bio u akvariusu od kada je renoviran.Zadnji put bio pre dva meseca.Ono kul je zajebancija, ali mi je muzika uvek mrana, sektaka, jedino to uvek bude dobrih riba.Ali ga ne volim, valjda zato to su uvek pre bile neke frke i sl.
A paradizo mi je totalno sick.gif Sve neki foliranti, derpei i klinci. Ribe uvek groblje.Ne kontam zato uvek kada udjem u paradizo, poelim da nekom sravnam facu.
Ali sam za vikend bio na gradilitu. E to se zove urka!
Izmeu sektaa i pedera, biram baltazar!

+Quote Post
Insane
poruka Apr 13 2006, 22:58
Poruka #46

Registrovan/a: 21. February 05
Korisnik br: 1,953

posto ne znam sta cu od sebe,aj da reknem koju: Paradiso ima tradiciju jako jako dobrih zurki.Otvoren je pre nekih 15-ak god. i bio je chini mi se medju prvim diskotekama u gradu.Vezu me lepe uspomene za njega(sezona '99 kada sam poceo da izlazim u grad,petak,house vece :yey:),AS zurke,ponekad na narodnu subotom :oops2: :roll2:...Nemas frke da ce ti neko razbiti flashu jer je obezbedjenje na nivou(osim ako ne trazish frke),lepih zena kolko oces,mesta takodje...Jedino nedostatak ventilacije i za moj ukus i naravno neizostavne guzve.Ali kako ocekivati da ce biti mesta da skachesh ko malouman ako je dobra zurka tj.ima ljudi.Pa nista nije lepse za dj ako ima gomilu mase koja se dobro provodi smile.gif .Paradiso je paradiso i kraj.Svaki lokal ima svoje dobre i lose dane :mig: .U ns-u je problem sto SVI IDU SVUDA(pa i ja),kao pomijare,svashtojedi, bla bla...Grad nije milionski pa da ima,lupam, 500 i vise klabera,pa da svuda uvek bude dobro(ima ljudi,svi se malte ne poznaju i dobro provode,nema indijanaca sa strane....).Opusteno,ides sa drustvom koje gotivis na mesta koja gotivis sa idejom da se provedes,upoznas nekog i shirish pozitivu!
ajd uzdravlje! smile.gif

--------------------
Iza Svake Prepotencije Stoji Neka Impotencija

+Quote Post
grenuj
poruka Apr 14 2006, 08:05
Poruka #47

Registrovan/a: 8. November 05
Korisnik br: 3,951

Ma ok je to sve. Ipak cim se diskusija povede, uvek imas experata koji teraju mak na konac iz samo sebi poznatih razloga. I sad oni koji su izuzetno subjektivni i znaju pet izdavackih kuca, usporedjuju klubove...kapaciteta 300 sa onima od 2000 ljudi. No, ako usporedbe o tome i na takav nacin treba sprovoditi, onda neka ga usporedjuju sa Lifkom. To su po kapacitetu slicni klubovi, pa ono.Tako Mr LaG-u proveri koja imena su tamo gostovala i koje izdavacke kuce itd.

@ gervas............

Mogao si neki kraci nick !?
Zjuuuu matori, kod tebe bas sareno.....kada sve stignes da obidjes :?

+Quote Post
LaG
poruka Apr 14 2006, 11:01
Poruka #48

Good.. Bad.. I'm the guy with the gun.

Registrovan/a: 24. December 03
Korisnik br: 378

@perhan
jel treba i neki poseban fax da upishem? filozofiju ili nuklearnu fiziku ili tako neshto...

+Quote Post
LaG
poruka Apr 14 2006, 11:06
Poruka #49

Good.. Bad.. I'm the guy with the gun.

Registrovan/a: 24. December 03
Korisnik br: 378

Ma ok je to sve. Ipak cim se diskusija povede, uvek imas experata koji teraju mak na konac iz samo sebi poznatih razloga. I sad oni koji su izuzetno subjektivni i znaju pet izdavackih kuca, usporedjuju klubove...kapaciteta 300 sa onima od 2000 ljudi. No, ako usporedbe o tome i na takav nacin treba sprovoditi, onda neka ga usporedjuju sa Lifkom. To su po kapacitetu slicni klubovi, pa ono.Tako Mr LaG-u proveri koja imena su tamo gostovala i koje izdavacke kuce itd.

pfff ma gari nemash pojma ta lifka je sranje, overi tresor kakva imena dovodi
ili fabric

+Quote Post
yazzoo
poruka Apr 14 2006, 11:08
Poruka #50

Registrovan/a: 19. October 05
Korisnik br: 3,906

...to moe oputeno....samo nemoj elektro-tehniku ili graevinu....
Treba da se treba do iznemoglosti....

+Quote Post
dj perhan
poruka Apr 14 2006, 11:14
Poruka #51

Ikona grupe

("Mr LaG")
@perhan
jel treba i neki poseban fax da upishem? filozofiju ili nuklearnu fiziku ili tako neshto...

najbolje bi bilo filozofiju, paralelno upii i muziku i do 25 e ti biti sve jasno.

jebo te ne mogu da ubodem kvout. moda je kojot bio u pravu za ono da ne treba postovati par dana posle urke dok ne popusti oamuenje.

ne ide mi ni pravopis, tako je to kada te probudi robi vilijams, a mislim i da sam ustao na levu nogu, a i kaya me zbunjuje... sve se poklopilo, a kvout nee pa nee...

--------------------

+Quote Post
pevoje
poruka Apr 14 2006, 16:43
Poruka #52

This is the real one

Registrovan/a: 18. July 04
Korisnik br: 541

(Insane)
posto ne znam sta cu od sebe,aj da reknem koju: Paradiso ima tradiciju jako jako dobrih zurki.Otvoren je pre nekih 15-ak god. i bio je chini mi se medju prvim diskotekama u gradu.Vezu me lepe uspomene za njega(sezona '99 kada sam poceo da izlazim u grad,petak,house vece :yey:),AS zurke,ponekad na narodnu subotom :oops2: :roll2:...Nemas frke da ce ti neko razbiti flashu jer je obezbedjenje na nivou(osim ako ne trazish frke),lepih zena kolko oces,mesta takodje...Jedino nedostatak ventilacije i za moj ukus i naravno neizostavne guzve.Ali kako ocekivati da ce biti mesta da skachesh ko malouman ako je dobra zurka tj.ima ljudi.Pa nista nije lepse za dj ako ima gomilu mase koja se dobro provodi smile.gif .Paradiso je paradiso i kraj.Svaki lokal ima svoje dobre i lose dane :mig: .U ns-u je problem sto SVI IDU SVUDA(pa i ja),kao pomijare,svashtojedi, bla bla...Grad nije milionski pa da ima,lupam, 500 i vise klabera,pa da svuda uvek bude dobro(ima ljudi,svi se malte ne poznaju i dobro provode,nema indijanaca sa strane....).Opusteno,ides sa drustvom koje gotivis na mesta koja gotivis sa idejom da se provedes,upoznas nekog i shirish pozitivu!
ajd uzdravlje! smile.gif

sto se bude lepa secanja i uspomene...to da...
ali shto je postao skrnav klub...otom potom...

--------------------
Global Music Radio Show-svakog ponedeljka od ponoci na radiju AS FM - www.radioas.fm

+Quote Post
NS-CODE
poruka Mar 2 2015, 22:14
Poruka #53

you can't handle the tur!

Registrovan/a: 21. August 03
Korisnik br: 290

I šta smo na kraju zaključili? Je l' bolji Dizo ili Aqua? smile_black.gif

--------------------
As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.

Godwin's law

+Quote Post
dj perhan
poruka Mar 5 2015, 10:02
Poruka #54

Ikona grupe

heart.gif

--------------------

+Quote Post

3 Stranice V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 korisnika čita ovu temu (1 gostiju i 0 anonimnih korisnika)
0 korisnika:

Tekstualna verzija Datum i vreme: 17th October 2019 - 18:57