Dobrodošao Gost ( Prijavi se | Registracija )

17 Stranice V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Poslednji strip koji ste kupili ili nameravate da kupite
Minuteman
poruka Sep 26 2013, 22:40
Poruka #81

Grupa: Members
Registrovan/a: 16. May 13
Korisnik br: 15,356

Stvarno ne znam kakav je M.M. sada, kao klinac sam voleo da ga čitam, kupio sam onaj jubilarni broj u boji, i nije bio loš.. Ovde me privukla naslovna strana, pa videću kad pročitam..

--------------------
Révolution Sociale Et Libertaire
Go to the top of the page

+Quote Post
redford
poruka Sep 30 2013, 13:28
Poruka #82

Registrovan/a: 8. February 13
Korisnik br: 15,024

Posto admini ne izbacuju nove stripove, evo da pokazem sta sam uzeo u zadnjih nekoliko dana...
[attachment=823:Novo.JPG]

+Quote Post
Minuteman
poruka Sep 30 2013, 14:14
Poruka #83

QUOTE(redford @ Sep 30 2013, 14:28) *
Posto admini ne izbacuju nove stripove, evo da pokazem sta sam uzeo u zadnjih nekoliko dana...

Lepe naslovne strane... Nažalost nisam čitao Jan Dixa, kod nas može da se kupi nekoliko brojeva koje je izdala Dagda i prvi broj Aghartija, radnja mi deluje zanimljivo, bar po recenzijama koje sam pročitao. Dobra kupovina, puno sreće sa čitanjem! thumbsup.gif

Što se tiče novog Martija, moram da se donekle složim sa Dylanom, meni je epizoda bila pomalo dosadna, zaplet je obećavao ali je razrešenje priče prilično zbrzano i bez nekog dobrog objašnjenja. Naslovna strana je odlična, a sadržaj epizode "Nož Bouvi" ocenio bih jednom solidnom trojkom na skali od jedan do pet...

--------------------

+Quote Post
Silvester
poruka Sep 30 2013, 17:02
Poruka #84

Registrovan/a: 24. September 13
Korisnik br: 15,930

Ne znm kakav je Dix, Magicni je ok a za M.M. sam vec rekao da je shit od stripa!!!

+Quote Post
Mr.Milan 79
poruka Sep 30 2013, 17:26
Poruka #85

Registrovan/a: 7. June 13
Korisnik br: 15,414

QUOTE(redford @ Sep 30 2013, 14:28) *

Sjajna kupovina.

+Quote Post
redford
poruka Sep 30 2013, 21:12
Poruka #86

Magicni vjetar standardno dobar, narocito crtez (Frisenda)... Sto se tice Dixa, mislim da nije za svakoga...u pitanju je vrsta krimi stripa, tako da ima dosta teksta, a akcije malo na pocetku i malo na kraju. Prve 2 epizode su onako, ni tamo ni 'vamo, prosjek, ali zato treca epizoda 'Nasa gospa od pcela' je stvarno dobra...prica zanimljiva, drzi te do samog kraja, a crtez jako neobican (Paolo Bacilieri), popunjen. Uglavnom, preporucujem svima koji mogu doci do Agarthijevih izdanja da daju sansu Janu Dixu.

+Quote Post
Mr.Milan 79
poruka Oct 1 2013, 19:26
Poruka #87

QUOTE(redford @ Sep 30 2013, 22:12) *
Magicni vjetar standardno dobar, narocito crtez (Frisenda)... Sto se tice Dixa, mislim da nije za svakoga...u pitanju je vrsta krimi stripa, tako da ima dosta teksta, a akcije malo na pocetku i malo na kraju. Prve 2 epizode su onako, ni tamo ni 'vamo, prosjek, ali zato treca epizoda 'Nasa gospa od pcela' je stvarno dobra...prica zanimljiva, drzi te do samog kraja, a crtez jako neobican (Paolo Bacilieri), popunjen. Uglavnom, preporucujem svima koji mogu doci do Agarthijevih izdanja da daju sansu Janu Dixu.

Zivim u Bosni, pa imam sansu da ga uzmem smile_black.gif

+Quote Post
Minuteman
poruka Oct 1 2013, 20:07
Poruka #88

QUOTE(redford @ Sep 30 2013, 22:12) *

Ne znam koliko je brojeva Agarthi do sada objavio ali Dagda je izdala prva tri broja, među kojima je i "Naša gospa od pčela", pa ću je kupiti po tvojoj preporuci.. guitar.gif thumbup.gif

--------------------

+Quote Post
Mr.Milan 79
poruka Oct 1 2013, 20:18
Poruka #89

QUOTE(Minuteman @ Oct 1 2013, 21:07) *
Ne znam koliko je brojeva Agarthi do sada objavio ali Dagda je izdala prva tri broja, među kojima je i "Naša gospa od pčela", pa ću je kupiti po tvojoj preporuci.. guitar.gif thumbup.gif

. U prvom njegovoj curi posalju Djevojku sa bisernom nausnicom.

+Quote Post
Minuteman
poruka Oct 5 2013, 17:41
Poruka #90

Bio sam danas u "Alan Fordu", kupio sam novi Essential: Čudesni Spajdermen 2, novi broj Stripoteke i tri broja Magičnog vetra od System comicsa...

--------------------

+Quote Post
redford
poruka Oct 5 2013, 17:51
Poruka #91

Lijepa kupovina, Minutmane, svaka cast!! Prva dva Magicna vjetra imam, jako su dobri (inace sve sto sam procitao od njega je dobro) a Stripoteku cu morati uzeti, treba mi ovaj nastavak. Uzivaj u citanju!!

+Quote Post
Minuteman
poruka Oct 5 2013, 18:10
Poruka #92

QUOTE(redford @ Oct 5 2013, 18:51) *
Lijepa kupovina, Minutmane, svaka cast!! Prva dva Magicna vjetra imam, jako su dobri (inace sve sto sam procitao od njega je dobro) a Stripoteku cu morati uzeti, treba mi ovaj nastavak. Uzivaj u citanju!!

Hvala druže! thumbup.gif Sve od Magičnog vetra što je izdao System comics je rasprodato, ostala su samo ova tri broja..

--------------------

+Quote Post
zagor 00
poruka Oct 5 2013, 19:58
Poruka #93

Registrovan/a: 2. June 13
Korisnik br: 15,376

Divna kupovina Minutemane!!!!!!!!
Verovao ili ne, ja sam skoro kupio ove dve poslednje epizode Magicnog vetra koje su na tvojoj slici, "Dugi noz" i "Sin zmije", epizode su OK....
Pozzzzzz. i hvala na slikama!!!!!!

--------------------
http://zadaci.wordpress.com/
www.darkwood.co.rs/izdava%C4%8D.html?publisherID=216

+Quote Post
Minuteman
poruka Oct 5 2013, 20:32
Poruka #94

QUOTE(zagor 00 @ Oct 5 2013, 20:58) *
Divna kupovina Minutemane!!!!!!!!
Verovao ili ne, ja sam skoro kupio ove dve poslednje epizode Magicnog vetra koje su na tvojoj slici, "Dugi noz" i "Sin zmije", epizode su OK....
Pozzzzzz. i hvala na slikama!!!!!!

Nema na čemu! welcome.gif Verujem ti naravno yes.gif , žao mi je što ranije nisam kupovao Magičnog ...Sledeće nedelje ću imati više vremena pa ću valjda stići da pročitam nagomilano gradivo... lol.gif book.gif thumbsup.gif

--------------------

+Quote Post
Mr.Milan 79
poruka Oct 5 2013, 22:09
Poruka #95

Javi za Spajdija valja li smile_black.gif Pozdrav!

+Quote Post
Mr.Milan 79
poruka Oct 5 2013, 22:10
Poruka #96

[quote name='Minuteman' date='Oct 5 2013, 18:41' post='510285']
Bio sam danas u "Alan Fordu", kupio sam novi Essential: Čudesni Spajdermen 2, novi broj Stripoteke i tri broja Magičnog vetra od System comicsa...

Ako se ne varam, ovo je Kingpin?

+Quote Post
Minuteman
poruka Oct 5 2013, 23:09
Poruka #97

QUOTE(Mr.Milan 79 @ Oct 5 2013, 23:10) *
Ako se ne varam, ovo je Kingpin?

Spajdermen je odličan, naravno ove prve epizode su pomalo naivne ali to je ipak strip iz šezdesetih godina prošlog veka...
Ne varaš se, to jeste Kingpin, on se prvi put pojavio u stripu kao Spajdijev neprijatelj u broju 50 u serijalu "The Amazing Spider-Man", a tek kasnije je postao glavni Daredevilov protivnik...
Pošto su ovom Essentialu stigli do 43 broja, epizoda sa Kingpinom će biti objavljena tek u sledećoj knjizi "Čudesnog Spajdermena"...

--------------------

+Quote Post
zagor 00
poruka Oct 6 2013, 08:37
Poruka #98

Registrovan/a: 2. June 13
Korisnik br: 15,376

Minutemane, srecno sa citanjem, ako bi sada krenuo da kupujes Magicni Vetar, mozda bi i uspeo da sakupis sve brojeve, ja ne sakupljam MV,
one dve epizode sam uzeo jer su bile u paketu i zajedno su kostale 190 din. u trafici...... A i hteo sam da vidim kakav je strip, moj utisak je da je OK.... thumbsup.gif

--------------------
http://zadaci.wordpress.com/
www.darkwood.co.rs/izdava%C4%8D.html?publisherID=216

+Quote Post
Minuteman
poruka Oct 6 2013, 22:38
Poruka #99

QUOTE(zagor 00 @ Oct 6 2013, 09:37) *
Minutemane, srecno sa citanjem, ako bi sada krenuo da kupujes Magicni Vetar, mozda bi i uspeo da sakupis sve brojeve, ja ne sakupljam MV,
one dve epizode sam uzeo jer su bile u paketu i zajedno su kostale 190 din. u trafici...... A i hteo sam da vidim kakav je strip, moj utisak je da je OK.... thumbsup.gif

Hvala druže! thumbup.gif Verovatno ću početi da skupljam Magičnog pošto je stvarno dobar strip... Ove tri epizode koštaju po 70 din u "Alan Fordu"..

--------------------

+Quote Post
Silvester
poruka Oct 7 2013, 15:15
Poruka #100

Registrovan/a: 24. September 13
Korisnik br: 15,930

QUOTE(Minuteman @ Oct 6 2013, 00:09) *
Spajdermen je odličan, naravno ove prve epizode su pomalo naivne ali to je ipak strip iz šezdesetih godina prošlog veka...
Ne varaš se, to jeste Kingpin, on se prvi put pojavio u stripu kao Spajdijev neprijatelj u broju 50 u serijalu "The Amazing Spider-Man", a tek kasnije je postao glavni Daredevilov protivnik...
Pošto su ovom Essentialu stigli do 43 broja, epizoda sa Kingpinom će biti objavljena tek u sledećoj knjizi "Čudesnog Spajdermena"...

Nije pomalo naivan nego mnogo! Msm klinac u trikou sarenom ispaljuje neke mreze i skace okolo. Konan je meni jedini strip od Marvela koji valja!!!

+Quote Post

17 Stranice V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
6 korisnika čita ovu temu (6 gostiju i 0 anonimnih korisnika)
0 korisnika:

Tekstualna verzija Datum i vreme: 31st May 2020 - 10:46