Dobrodošao Gost ( Prijavi se | Registracija )

10 Stranice V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> ARENA
Stagolee
poruka Nov 23 2008, 14:43
Poruka #21

Grupa: Members
Registrovan/a: 30. March 04
Korisnik br: 443

postace kulturan kad prestane da se govori "novi sad grad kulture" smile.gif

ja volim novi sad

--------------------
I ain't the cat you saw yesterday
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Go to the top of the page

+Quote Post
Ikka
poruka Nov 23 2008, 14:46
Poruka #22

Registrovan/a: 1. July 06
Korisnik br: 5,452

fali mu samo josh vomatorijum
toliko
-over and out-

--------------------

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Nov 24 2008, 01:16
Poruka #23

I'm Jim Morrison, I'm Dead

Registrovan/a: 16. April 02
Korisnik br: 13

(Arnold_Layne)
ta iznad akcije? psiholoka drama? :smeh: pa su se Fazbinder, Tarkovski, Felini i Kurosava klali izmedju sebe ko e da reira novog (starog) Bonda :happy1:

a i kakve veze ima Bond sa zatvaranjem bioskopa. ono kao, nikome se ne svidja pa su zato bioskopi propali, ili je to samo bacanje varnica na onaj gore post gde se nekom svideo film ?

Koji si ti snob jebemmumater... kurofeliniblabla...
Kapiram ja sve to, super su oni, UMETNICI I SVE TO, ali ja ti govorim o brendu koji je Bond postao. To to ti sada pominje jednog Felinija u kontekstu Bonda je kao kada bi govorio da je scena seksa u bilo kom filmu bez Dene Dejmson ili Roka Zifredija nije zaista scena seksa. Rubbish.

Uvoenjem Danijela Krejga u ulogu za koju su kao stvoreni bili on Koneri, Roder Mur i Pirs Brosnan, gde su svi ostali Bondovi samo blede senke, izbacivanje kultnog Q iz filma, Manipeni, zanimljivih i krajnje neoekivanih gedeta (npr. jedno je aparat za reanimaciju u kolima, a drugo je gondola koja se pretvara u amfibijsko vozilo), armantnih dijaloga... Ono, izjednaavanje gorenavedenih glumaca je kao izjednaiti npr. Rols Rojsa i traktor IMT-539. Novi Bond film (i glumac) se vie ni po emu ne razlikuje od recimo filma Transporter, Hitman i njima slinih.

to se tie toga "kakve veze ima sa zatvaranjem bioskopa", zapravo ne puno. Samo sam poeleo da kaem neto kakvim je (po mom miljenju) bezveze filmom zatvorena Arena. Iskreno, da nije bila poslednja projekcija, za ovaj film ne bih dao ni 50 dinara da ga pogledam u bioskopu. I da, oigledno se nikome ne svia. Imam utisak da jue u velikoj sali Arene za tu projekciju nije bilo ni 50ak ljudi, a to je blokbaster. Da je taj Bond iole vredan, ta sala bi bila prepuna od prvog do zadnjeg dana... itd.

--------------------
It's not worth doing something unless you were doing something that someone, somewere, would much rather you weren't doing.

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Nov 24 2008, 02:14
Poruka #24

(Kathy)
( Frik )
Let it die i say.
Pre u skidati filmove nego ii u bioskop, za ovu cenu-kvalitet.

Jednodimenzionalan si, kao i uvek.

Bioskop je mnogo vise od gledanja jednog filma. Atmosfera, kokice, veliko platno, i neke druge stvari nikako ne mogu da se nadomeste gledanjem filma u sobi na 1x ili 2x inca. Ne govorim sad o trenutnoj situaciji, nego o dozivljaju uopste.
Da ne pominjem da neke filmove uopste ne vredi gledati na malom ekranu (LOTR, 300...).

Ima tu i dosta mana, ljudi su nekulturni pa dobacuju svasta, prljave sale (u Jadran odes i molis se da se ne zarazis nekom bolestinom), projektant zaspi pa ne promeni traku na vreme ili je promeni pre vremena, itd. Ali tehnicke stvari se daju resiti.

Na kraju krajeva, bioskop je i obelezje jednog grada. A kulturan grad kao Novi Sad ne sme da dopusti sebi da ostane bez bioskopa, jer to puno govori o njemu.

Sve u svemu, sve je manji krug mesta na koje mozemo odlaziti i drustveno i kulturno se uzdizati.. Koliko puta krenem da planiram vece i shvatim da jednostavno nema gde da se ode. Svodimo se na zatvaranje po sobama i druzenje unutar zidova, sto svakako nije dobro.

Bioskop jeste sve to to si rekla, ali nema toliko filmova koji su "a must" za platiti 250 dinara da bi gledao na velikom platnu, umesto u udobnosti doma svog sa devojkom ili drutvom, za d, u visokom kvalitetu, pa ak i sa 5.1 ozvuenjem. Jednostavno takvi filmovi su previe iznimni da bi svi novosadski bioskopi mogli da se ovajde od toga toliko da im to garantuje neki opstanak i opstanak na tritu.

to se tie zatvaranja unutar soba i unutar zidova, ne znam zato to nije dobro i zato ne moe da se kulturno i drutveno uzdie po sobama i meu zidovima. Zapravo, da budem precizniji, kulturno i drutveno se moe uzdizati bilo gde, pa ak i na gradskom trgu, samo ako ima volje, a ljudi ovde nemaju ni volje, ni energije ni inicijative. Retko gde u ovoj dravi ljudi to imaju i samo ekaju da im se neto servira.
Tekovina socijalizma i razvijenost podanikog invalidnog mentaliteta, eto.

--------------------
It's not worth doing something unless you were doing something that someone, somewere, would much rather you weren't doing.

+Quote Post
Nikola
poruka Nov 24 2008, 11:41
Poruka #25

Horn Dog

Registrovan/a: 25. August 03
Korisnik br: 293

Pirs Brosnan je sjebo 007...

Krejg je welcome change...

(i, govorim ochigledno, ali ovo je ipak hronoloshki "pre" dosadashnjih avantura, josh uvek neizbrushen dijamant...)

--------------------
JA SVE ZNAM, JA SAM MNOGO PAMETAN.
--------------------
"YOUNG, DUMB, FULL OF CUM"
--------------------
Zashto komshijin klinja ima veci penis od mene?

+Quote Post
Sanjcek
poruka Nov 24 2008, 12:11
Poruka #26

いたずらな

Registrovan/a: 7. August 05
Korisnik br: 3,761

(frik)
Let it die i say.

a ti tjesh i dete praviti na kompu kako si krenuo :otpao:

slazhem se sa keti i svime shto je rekla.smile.gif
i Novi Sad jeste grad kulture, ili makar je bio do pre koju godinu :otpao: dok nije pocheo da ga naseljava neki mentalitet - bozhe pomozi.
I mislim da definiciju Novog Sada najmanje prava imaju da daju ljudi koji ne zhive u istom, koji dolaze samo preko vikenda da ostave novac u klubu ili kafitju ili kafani.

ja volim bioskop!
shto zbog detinjstva, kad sam svaki vikend ishla, a posle u mek na happy meal!

a i zbog hari potera kog sam gledala jednom prilikom iz prvog reda odmah do ekrana (mislim da je drugi deo bio u pitanju (sa paukovima)) hahah mislim da se tako ne bih istraumirala pred svojim 19inch ekranoom smile.gif

cepanje sa jecom uz RING2 u maloj sali!
tako neshto ne mozhe se kutji dogoditi!

e sad jebiga, sami su krivi shto na ne odrzhavaju i shto ga ne dovedu u red malo...naprave sebi fin sajt, flajere i raskrinkaju postere po celom gradu. ma bree ja to da drzhim, marketing i posetjivanje bi im bilo....iiiiihh vrh vrhova ^^

--------------------
そのいたずらっ娘は何食わぬ顔をした。

+Quote Post
chemtrail jecika
poruka Nov 24 2008, 13:46
Poruka #27

Registrovan/a: 17. November 04
Korisnik br: 659

jaoooo jarci
ej a taj ring2 je bio u jadranuuu
i sa hacmiljom smo isli da gledamo ono blejd nesto ahahah u jadran
joj obozavala sam ici u bioskop

inace cula sam da ce nas sledece leto mozda cekati bioskop na otvorenom na STRANDU
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
RADOST

--------------------
meni nista nije tesko naoruzacu se vesto jer
za mog coveka ja cu dati sve sve sve

+Quote Post
frik
poruka Nov 24 2008, 17:21
Poruka #28

Epic Pudding

Registrovan/a: 16. May 05
Korisnik br: 3,566

(Sanjcekini)

Ti' se sa svime sloiti :otpao:

Jednostavno mislim da su ovi nai bioskopi, u kakvom su sad stanju, sranje.
I mislim da nisu vredni davanja 250 dinara za jednu projekciju ako npr eli da odgleda neki film koji u sutini NE ZNA dal valja.
Mnogo je skupo bre. Mislim da cena bioskopa odbija mnoge ljude da isti poseuju.
I to ne samo mlade, ve i porodice. Zamisli da treba etvoro povesti u bioskop, to je 1000 dinara.
Trenutno finansijsko stanje nije ba povoljno, osim ako nisi burujsko dete koje dobija 1000-2000 din nedeljno deparca i kola za 18i rodjendan.

Ranije sam iao bar jednom meseno, uvek je bilo neto dobro da se odgleda,
ako ne u Areni onda u Jadranu, pa i ranije dok je KCNS imao normalne projekcije, da ne spominjem i Spens.
Ali da dajem kintu koju u SIGURNO pametnije iskoristiti...no thanx.
Pre u kupit 2 kutije Dureksa i vie se zabaviti a film skinuti sa Neta.

Uostalom, sad i nema nekih filmova koju su bogznata bitni za gledanje u bioskopu.
Gledao sam Supermena last time kad sam bio.

A to se tie deteta...
Sanja, jel ima Majspejs ? Jel ima Fejsbuk? Skajp, MSN, Yahoo, Webmail (ili 3-4), registrovana na vie od jednog foruma?
Nemoj biti licemer.

--------------------

I'd kindly ask you to Shut The Fuck Up.

+Quote Post
MaRuShKa
poruka Nov 24 2008, 17:55
Poruka #29

..

Registrovan/a: 9. July 04
Korisnik br: 536

nisam imala priliku da vidim vae bioskope..

kod nas je bolje stanje.. ima raje po bioskopima.. takvud, dom sindikata i deltasiti.. ostalo se i ne obilazi.. eto moda roda/umadija na b.brdu .. karte su od 200/250 u takvudu.. a u deltasitiju 300/350 ..

Bioskop je mnogo vise od gledanja jednog filma. Atmosfera, kokice, veliko platno, i neke druge stvari nikako ne mogu da se nadomeste gledanjem filma u sobi na 1x ili 2x inca. Ne govorim sad o trenutnoj situaciji, nego o dozivljaju uopste.
Da ne pominjem da neke filmove uopste ne vredi gledati na malom ekranu (LOTR, 300...).

^^slaem se..

i za kraj..

kljuna reenica.

btw.. nadam se da ete dobiti neki pristojniji bioskop i da odlazak u isti biti deo jednog dobrog izlazaka u grad..

--------------------
i'm not fat, i'm just easy to see.. ツ

+Quote Post
Sanjcek
poruka Nov 24 2008, 18:12
Poruka #30

いたずらな

( Frik )
(Sanjcekini)

Ti' se sa svime sloiti :otpao:

A to se tie deteta...
Sanja, jel ima Majspejs ? Jel ima Fejsbuk? Skajp, MSN, Yahoo, Webmail (ili 3-4), registrovana na vie od jednog foruma?
Nemoj biti licemer.

hahahahahah ne, nisi ukapirao ti i ja imamo MNOGO drugachije poglede na komp i sajber svet.
nema to veze sa fejsbukom i tim sranjima, ne znam kako si i doshao do toga, ja odredjene stavke koje si nabrojao imam iz josh ponekih razloga (chitaj - dizajn i ilustracija, za koje dobijam posao preko fejsa i majspejsa, devianta i sl.).

:smeh:

i ne razumem kuda ide/shta mi poruchuje "ti tjesh se sa svime slozhiti" rechenica. Nisi imao shta da kazhesh drugo, oproshteno ti je. :otpao:
Nisam htela da ponavljam (mada ochigledno za tebe glupog moram) da i ja vishe volim ukus kokica u bioskopu nego kod kutje i sve to shto je keti rekla. Dve kutije dureksa? Tebe treba uramiti!

Ali ja mislim da ti ne postojish. Tako da, ovo ne ide nigde. ^^

@ jeco, ma koji smo onda horor gledali u maloj sali jebemmmu kad su oni iza nas kidali se od smeha sa nama? smile.gif

--------------------
そのいたずらっ娘は何食わぬ顔をした。

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Nov 24 2008, 19:41
Poruka #31

2 pitanja
koliko puta si ila u bioskop u poslednja 2 meseca?
koliko puta si ila u pozorite u poslednja 2 meseca?

unapred hvala na odgovoru.

--------------------

+Quote Post
Sanjcek
poruka Nov 24 2008, 20:38
Poruka #32

いたずらな

1 informacija

idem sutra na predstavu "chovek zvani che", po tekstu Boidara Kneevića, u 20 chasova.

2 pitanja

hotjesh da ti skeniram karte?
i shta to tebe briga uopshte?

--------------------
そのいたずらっ娘は何食わぬ顔をした。

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Nov 24 2008, 21:46
Poruka #33

nisam te pitao za sutra
pitao sam te koliko puta si ila u bioskop i koliko puta si ila u pozorite u zadnja dva meseca

odgovor 1: ne, hou da mi odgovori na pitanja
odgovor 2: zato to je to bitno za onaj deo objanjenja koji frik i ja pokuavamo da damo

--------------------

+Quote Post
Sanjcek
poruka Nov 24 2008, 23:55
Poruka #34

いたずらな

Ako te toliko zanima koliko pojedinci idu u bioskop,pozorishte ili chitaju knjige otvori temu.
Ja sam obrazlozhila svoje mishljenje i stavove.
A ti i frik vashe gradite na svom iskustvu i saznanju i iz svojih zakljuchaka a ne na osnovu toga koliko JA idem u bioskop.

ja ne sprovodim upitnik koliko neko ovde jede,pije i slichno da bih mogla da mu odgovorim na post i sastavim "objashnjenje" smile.gif

meni je zhao shto se arena zatvorila... i to sam rekla zbog chega mi je zhao.
i da, prokomentarisala sam frikov debilni komentar "let it die i say..." - te bi mozhda svog prijatelja mogao da priupitash to shto si pokushao mene. Mozhda onda "objasnite" zajedno smile.gif

a kroz maglu tju da ti odgovorim da u svojoj profesiji - moram pratiti filmove i predstave, kao i chitati knjige. Ako mislim da pravim plakate/omote za knjige/flajere/ i slichno za isto.

--------------------
そのいたずらっ娘は何食わぬ顔をした。

+Quote Post
Arnold_Layne
poruka Nov 25 2008, 00:30
Poruka #35

Registrovan/a: 31. January 05
Korisnik br: 822

(: )))
(Arnold_Layne)
ta iznad akcije? psiholoka drama? :smeh: pa su se Fazbinder, Tarkovski, Felini i Kurosava klali izmedju sebe ko e da reira novog (starog) Bonda :happy1:

a i kakve veze ima Bond sa zatvaranjem bioskopa. ono kao, nikome se ne svidja pa su zato bioskopi propali, ili je to samo bacanje varnica na onaj gore post gde se nekom svideo film ?

Koji si ti snob jebemmumater... kurofeliniblabla...
Kapiram ja sve to, super su oni, UMETNICI I SVE TO, ali ja ti govorim o brendu koji je Bond postao. To to ti sada pominje jednog Felinija u kontekstu Bonda je kao kada bi govorio da je scena seksa u bilo kom filmu bez Dene Dejmson ili Roka Zifredija nije zaista scena seksa. Rubbish.

Uvoenjem Danijela Krejga u ulogu za koju su kao stvoreni bili on Koneri, Roder Mur i Pirs Brosnan, gde su svi ostali Bondovi samo blede senke, izbacivanje kultnog Q iz filma, Manipeni, zanimljivih i krajnje neoekivanih gedeta (npr. jedno je aparat za reanimaciju u kolima, a drugo je gondola koja se pretvara u amfibijsko vozilo), armantnih dijaloga... Ono, izjednaavanje gorenavedenih glumaca je kao izjednaiti npr. Rols Rojsa i traktor IMT-539. Novi Bond film (i glumac) se vie ni po emu ne razlikuje od recimo filma Transporter, Hitman i njima slinih.

to se tie toga "kakve veze ima sa zatvaranjem bioskopa", zapravo ne puno. Samo sam poeleo da kaem neto kakvim je (po mom miljenju) bezveze filmom zatvorena Arena. Iskreno, da nije bila poslednja projekcija, za ovaj film ne bih dao ni 50 dinara da ga pogledam u bioskopu. I da, oigledno se nikome ne svia. Imam utisak da jue u velikoj sali Arene za tu projekciju nije bilo ni 50ak ljudi, a to je blokbaster. Da je taj Bond iole vredan, ta sala bi bila prepuna od prvog do zadnjeg dana... itd.

ma josh od kraja epohe Rodzera Mura ne vredi bacati pare na Bonda. pa zar nije najveca ekspanzija ''SF smile.gif' elemenata bila za vreme Pirsa. potpuna katastrofa. ali, u sushtini, Bond samo prati raspad Holivuda. pochetak 80ih je kraj filma, sa par izuzetaka preko, tako da i Bond moze samo da se sunovrati i prikljuchi "mejnstrimu".

a nikad nije bio nishta "vise od akcije", zato sam reagovao smile.gif

--------------------
One of these days I'm going to cut you into little pieces

+Quote Post
dig
poruka Nov 25 2008, 00:56
Poruka #36

Advance Mamber

Registrovan/a: 1. November 02
Korisnik br: 109

khm... Ne arnolde...nemoj ici tim putem sve shto je dobro snimljeno je vec.... Ti imash super avatare! Damn it!!

a shto se bonda tiche, svi sem krejgovih, su bili jako blizi sf-u da ne spominjem murovog moonrakera ffs smile.gif)

[inache mur je ubedljivo najbolji bond, pa pirs pa koneri....da...meni je koneri car inache al kao bond 3...and if u don't like it u can suck it smile.gif))]

--------------------
[url="http://gawker.com/5037013/the-history-of-xenu-as-explained-by-l-ron-hubbard-himself-in-8-minutes"]Sign up now![/url]
[img]http://i.imgur.com/9qHySCu.jpg[/img]

+Quote Post
Arnold_Layne
poruka Nov 25 2008, 01:00
Poruka #37

ma Moonraker je sprdnja, ja bar tako gledam. sa sve Jawsom i njegovom prelepom devojkom :bravo:
al u sushtini u pravu si, Bond je manje vishe oduvek imao tu crtu koja se meni ne svidja, a pogotovu vishe od 80 do danas.

a za remek dela.. jbg ali tako je.

--------------------

+Quote Post
dig
poruka Nov 25 2008, 01:08
Poruka #38

Advance Mamber

Registrovan/a: 1. November 02
Korisnik br: 109

da brate ona sa naocharima i ona srebrna odela smile.gif)

i nemosh tako reci...mosh reci da je malo usporilo, poshto je zadnja policiska kademija[4] izashla 87, recimo od 87 malo usporava sve smile.gif

[zadnja sa guttenbergom (L)]

--------------------
[url="http://gawker.com/5037013/the-history-of-xenu-as-explained-by-l-ron-hubbard-himself-in-8-minutes"]Sign up now![/url]
[img]http://i.imgur.com/9qHySCu.jpg[/img]

+Quote Post
Arnold_Layne
poruka Nov 25 2008, 01:21
Poruka #39

pa jb-g ne mogu sebe na laem, od 30 mojih omiljenih reditelja, samo 6 je i dalje ivo. ima filmova, ne kaem ja, ali jako jako manje.

--------------------

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Nov 25 2008, 12:10
Poruka #40

(Sanjcekini)
Ako te toliko zanima koliko pojedinci idu u bioskop,pozorishte ili chitaju knjige otvori temu.
Ja sam obrazlozhila svoje mishljenje i stavove.
A ti i frik vashe gradite na svom iskustvu i saznanju i iz svojih zakljuchaka a ne na osnovu toga koliko JA idem u bioskop.

ja ne sprovodim upitnik koliko neko ovde jede,pije i slichno da bih mogla da mu odgovorim na post i sastavim "objashnjenje" smile.gif

Vidi Sanja, ti ima jedan jako veliki problem, ovo ti sada govorim dobronamerno, ali pretpostavljam da dabe govorim. Kad god ti neko pomene neto na tvom sopstvenom primeru, onda je to nebitno. Bilo da je u pitanju tvoj deko, bilo da su u pitanju tvoje posete pozoritu, bioskopu, bilo da je u pitanju odnos prema drugim ljudima, uvek kada doe do toga kako ti to radi, onda je to problem i nema nikakvih odgovora. Konkretno, u ovoj prii, Frik i ja zaista gradimo svoje zakljuke (a ne stavove) i na svom iskustvu, ali i sudei po ljudima oko nas. Broj ljudi koji idu svake nedelje u bioskop (a da nisu zaposleni tamo ili nemaju ulaz za dabe ili whatever) je na nivou statistike greke. Sudim uglavnom po sebi i po ljudima iz okruenja. A upravo to je ono to je relevantno (uz sasvim jasno frikovo objanjenje). Ne mislim da frik ima neku mrnju prema bioskopu kao to pokuava da predstavi kroz tu reenicu "neka propadne", on je izloio svoje obrazloenje (uz figurantivno izraavanje, naravno treba nekad biti kadar prepoznati poeziju ispod psovki), a to je da je cena karte realno nepristupana, da je konkurencija nelojalna i jaka i to je to. Nema nita iracionalno u tome to je on rekao.

(Sanjcekini)
meni je zhao shto se arena zatvorila... i to sam rekla zbog chega mi je zhao.
i da, prokomentarisala sam frikov debilni komentar "let it die i say..." - te bi mozhda svog prijatelja mogao da priupitash to shto si pokushao mene. Mozhda onda "objasnite" zajedno smile.gif

Pa objasnio je deko, on enorman broj filmova radije gleda kod kue za 250 dinara osim u izuzetnim sluajevima, nego u Areni, Arena zato i propada. To se ne odnosi samo na njega, ve na sve ljude i to ne samo u Novom Sadu, ve i u Beogradu gde je 7 bioskopa skoro puklo.

(Sanjcekini)
a kroz maglu tju da ti odgovorim da u svojoj profesiji - moram pratiti filmove i predstave, kao i chitati knjige. Ako mislim da pravim plakate/omote za knjige/flajere/ i slichno za isto.

Sve je to lepo, samo ti meni reci koliko je to u posetama? Nema razloga da se stidi, niti je to pitanje neke intime i ne znam ni ja ega... zar ne?
Ili jednostavno previe retko poseuje i jedno i drugo, pa pie kilometarske izgovore i podmee svoje nominalno zanimanje za predstave i filmove umesto da napie u jednoj reenici "de facto ila sam u zadnja dva meseca jednom u bioskop"?

Evo recimo ja u pozorite idem jednom godinje, dodue svake nedelje maltretiram 3 razliite biblioteke (ne samo za strunu literaturu), a u bioskop odem jednom u dva meseca. U vezi sa ovim nema pravila, jer se nekada desi da igra neki vrh film za koji sam spreman da dam para da ga vidim na velikom platnu. Ali to je i poenta, za tu cenu koji oni nude, ljudi e dolaziti samo na vrh filmove, svialo se to tebi ili ne.

-------------

Arnolde, kada je bila najvea ekspanzija SF elemenata je pitanje na koje moemo beskrajno da polemiemo i ne vodi nas nikud, ali ono nije sutinsko za Bond pitanje. Pirs Brosnan je prosto "legao" na tu ulogu jer ovek ima senzibilitet za armerske i akcione uloge, to i jeste glavna karakteristika kultnog Bonda koje su izgradili Mur i Koneri. Najbolji Bond posle Mura ubedljivo. Za ovo o 80im mogu delimino da se sloim (mada iskreno mislim da je u pitanju prvenstveno nae zasienje filmskom industrijom iji su produkti postali neverovatno dostupni i konkurentni, pa su i nai prohtevi podignuti), a za poslednju reenicu "nikad nije bio nita vie od akcije", ne mogu. To to ti ne prepoznaje kvalitet iza Bonda nije uopte problem, ukusi su razliiti. Krejg je dizaster za Bond brend, jo kad ujem one prie "vraanje izvornom sirovom Bondu", jea rajt... sa konja na magarca.

--------------------

+Quote Post

10 Stranice V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 korisnika čita ovu temu (1 gostiju i 0 anonimnih korisnika)
0 korisnika:

Tekstualna verzija Datum i vreme: 16th July 2019 - 11:34