Dobrodošao Gost ( Prijavi se | Registracija )

16 Stranice V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Preminuo Taton Bris
mishkozzz
poruka Sep 30 2009, 14:37
Poruka #21

madafaka

Grupa: Members
Registrovan/a: 23. January 09
Korisnik br: 6,846

ma zaebi pravosudje, nama treba sud naroda kao u nekim drzavama, pa da vidimo mi angry.gif

--------------------
.....we do it for the house.....

Go to the top of the page

+Quote Post
Mr. Van den Puup
poruka Sep 30 2009, 15:03
Poruka #22

Sociopata u sluzbi naroda

Registrovan/a: 8. September 06
Korisnik br: 5,654

^^do cega bi to dovelo, realno?

--------------------

+Quote Post
mishkozzz
poruka Sep 30 2009, 16:29
Poruka #23

madafaka

realno ne znam, al bi sigurno bilo bolje nego sto trenutno jeste :/

--------------------

+Quote Post
Kontra Obavestaj...
poruka Sep 30 2009, 17:00
Poruka #24

Registrovan/a: 28. May 03
Korisnik br: 249

djile, i jesu ga napali klinci od 18 do 21 godine, samo je jedan od njih 11 je imao 27 godina.
Ne znam sta ocekujete da se navijaci oglase, ali docekacete i to sigurno, zna se gde se oni oglasavaju.
Nego mene brine kako ova drzava brine samo o tome vec 2 meseca, samo o navijacima, huliganima, kako hoce da gasi pokrete koji joj ne odgovaraju, koji jedino mogu da je sruse, a ovakva kakva jeste je sigurno to zasluzila. Kako se na vestima prica samo o tome, udarne vesti su da su uzeta 2 dimnjaka na utakmici, da hapse ljude koji kupe pivo, a nisu ga jos ni otvorili, kako se nas predsednik oglasava brzopotezno tada, a u nekim mnogo vaznijim pricama je na proputovanjima ili cuti kao picka.
Nesto slabo na vestima bude kad pandur nekog ubije i zgazi, kad ubiju nekog na demonstracijama takodje od batina, kad upuca decka sto je presao na crveno, o tome nema price, nema price ni o Kosovu, gladi, sirotinji....ne....ovo im je glavni problem, i ne skida se sa tv-a vec 2 meseca, skupljanje sitnih politickih poena pred predstojece izbore i pred kurtonima iz EU, a vi kao da ste pijuni i sve to lepo kako vam je servirano kroz medije, televiziju i internet (vas teren) upijate bas onako kako oni hoce. Ova smrt je uzasna, ali ima ih jos mnogo takvih, i ne secam se da ste se nesto tako potresali sa smrtima nasih na Kosovu, smrtima od gladi, silovanja, prebijanja radnika sto strajkuju, ili ovim primerima gde je policajac ubica. Vise vas potresa smrt Majkla dzeksona nego bilo sta. Ne mozete da shvatite da smo odavno postali pandurska drzava, dopunjuju zakone kad im se digne kurac, vise pandura nego bile gde, postaje se za 6 meseci, na celu sa Ivicom Dacicem slobinim sledbenikom, pa valjda ako neko zna kako se to radi, zna to govno.

--------------------
ДИМИТРИЈЕВИЋ ДЕЈАН 1981 - 2008

+Quote Post
NS-CODE
poruka Sep 30 2009, 17:15
Poruka #25

you can't handle the tur!

Registrovan/a: 21. August 03
Korisnik br: 290

koliko je gamadi, policije može biti samo premalo. inače, organizovano prebijanje stranaca će veoma pomoći našima na kosovu.

--------------------
As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.

Godwin's law

+Quote Post
mishkozzz
poruka Sep 30 2009, 17:15
Poruka #26

madafaka

delimicno delim misljenje sa ovim gore unsure.gif

--------------------

+Quote Post
Kontra Obavestaj...
poruka Sep 30 2009, 17:24
Poruka #27

ns code, mnogo si mi ti plasljiv, opet si se poneo bas onako kako oni hoce i izvlacis teze i govoris o prebijaju stranaca BAS ONAKO IZMANIPULISANO i kako oni hoce, ubacujes reci u usta, jer ko je uopste rekao da ce to "prebijanje stranaca" pomoci Kosovu? Sad ce da krenu da tuku i programere i pekare, nisu ti valjda i to rekli.

--------------------

+Quote Post
NS-CODE
poruka Sep 30 2009, 17:42
Poruka #28

Ja sam rekao da sigurno neće pomoći, naprotiv. Niko meni ništa nije rekao, samo neću da neki divljaci od moje Srbije prave kondom državu (znate ono.. niko ne može da uđe ni izađe, a unutra - kurac). Država jeste buđava ovakva kakva je, ali ako je to perspektiva - hvala lepo. A i to da te organizacije mogu da sruše državu je vrhunska tragikomika. Oni mogu jedino da je zapale i da izgorimo svi zajedno lepo kao čvarci.

--------------------
As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.

Godwin's law

+Quote Post
Kontra Obavestaj...
poruka Sep 30 2009, 17:55
Poruka #29

A jel sam ja negde rekao da to prebijanje stranaca pomaze Kosovu, pa da si ti to trebao da izjavis?
Pusti ti to da tebi niko nista nije rekao, hoces u EU znaci, pa icices micko, ne boj se, i bice ti super jer takvi ljudi kao ti i slicni, o nicemu ne brinete.
Dobro posto te "organizacije" ne mogu da sruse vlast, kao sto vec nisu, reci nam sto se onda toliko prica o tome, toliko da to nije normalno, koliko sam vec spomenuo u prvom postu. Samo su zaboravili da ti kazu u medijima da su te organizacije ustvari narod.

--------------------

+Quote Post
djile
poruka Sep 30 2009, 17:58
Poruka #30

Registrovan/a: 5. November 03
Korisnik br: 333

@Kontra obavestajna sluzba

Brate ja cu prvi da izadjem da se rusi ova vlada... dokurcili su i bogu i narodu, ali i dalje sam protiv toga da se ljudi premlacivaju na smrt iz cistog hira bez obzira odakle su i koja im je boja koze...
Ljudi smo nismo zivotinje.

--------------------

+Quote Post
NS-CODE
poruka Sep 30 2009, 18:03
Poruka #31

Nisi nigde to rekao, niti sam ja rekao da si rekao. Neću u EU, hvala na pitanju.

Te organizacije nisu narod, niti će ikada biti.

--------------------

Godwin's law

+Quote Post
Kontra Obavestaj...
poruka Sep 30 2009, 18:04
Poruka #32

Ja nisam nigde ni rekao da je ovo dobro sto je francuz mrtav, Bog da mu dusu prosti.
Za ostale vec ne mogu da garantujem da li je iz hira ili razloga.

--------------------

+Quote Post
Kontra Obavestaj...
poruka Sep 30 2009, 18:06
Poruka #33

ns-code, ne znam zasto si onda to uopste izjavio.
Na tvoju zalost, te organizacije jesu narod.
Iskreno, ja nisam znao da vi ljudi postojite smile_black.gif

--------------------

+Quote Post
Nikola
poruka Sep 30 2009, 18:09
Poruka #34

Horn Dog

Registrovan/a: 25. August 03
Korisnik br: 293

QUOTE (Kontra Obavestajna Sluzba @ Sep 30 2009, 07:06 PM) *
Iskreno, ja nisam znao da vi ljudi postojite smile_black.gif

Ni mi za navijache ne znamo, do ovakvih momenata...

QUOTE (Kontra Obavestajna Sluzba @ Sep 30 2009, 06:55 PM) *
Dobro posto te "organizacije" ne mogu da sruse vlast, kao sto vec nisu, reci nam sto se onda toliko prica o tome, toliko da to nije normalno, koliko sam vec spomenuo u prvom postu. Samo su zaboravili da ti kazu u medijima da su te organizacije ustvari narod.

To mozhda medju tim organizacijama, pa ti se chini da se "pricha toliko da nije normalno".
Imash lazhan utisak da si deo nekakve vecine, a nisi...

--------------------
JA SVE ZNAM, JA SAM MNOGO PAMETAN.
--------------------
"YOUNG, DUMB, FULL OF CUM"
--------------------
Zashto komshijin klinja ima veci penis od mene?

+Quote Post
NS-CODE
poruka Sep 30 2009, 18:24
Poruka #35

Izjavio sam zato što želim jednog dana da Kosovo bude vraćeno Srbiji, ne da Srbija bude vraćena na stanje koje je sada na Kosovu.

Te organizacije su, kako ti voliš da kažeš, "statističke greške", koje su do sada donekle uspevale da stvore lažnu sliku o sebi, da se zalažu delom za neke stvari za šta se možda i deo naroda zalaže. Sada su konačno pokazale svoje pravo lice i nadam se da će to onom pravom srpskom narodnu - čestitom, gostoljubivom, ponekad nepromišljenom - biti dovoljno da skupi hrabrosti i ne krene lakšim putem nasilja i šipke u ruci, već težim putem rada i pameti u glavi.

--------------------

Godwin's law

+Quote Post
Kontra Obavestaj...
poruka Sep 30 2009, 18:27
Poruka #36

Znate vi vrlo dobro za navijace i sve, sve vas vasi mediji lepo obavestavaju i ako vi ne znate, znaju oni da je to narod. Bojim se da ste vi u velikoj zabludi, sto pokazuju i cinjenice, ali dobro, ti si napisao nesto - samo da bi nesto napisao. I hvatate se za najnebitnije delove mojih odgovora, to vec postaje smesno. Ali ja stvarno nisam znao da vi postojite, gde ste vi ljudi? gde se krecete, sa kim to razgovarate, gde budete...? Mnogo ljudi znam, i znam koliko ih oni znaju, ali niko nije upoznao i video nekog od vas osim na internetu.

--------------------

+Quote Post
Ivy in the sky
poruka Sep 30 2009, 18:47
Poruka #37

Registrovan/a: 29. November 05
Korisnik br: 4,001

QUOTE (NS-CODE @ Sep 30 2009, 06:42 PM) *
kondom državu (znate ono.. niko ne može da uđe ni izađe, a unutra - kurac).

ahahahahaha laughing.gif laughing.gif

--------------------
to fly

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Sep 30 2009, 20:01
Poruka #38

I'm Jim Morrison, I'm Dead

Registrovan/a: 16. April 02
Korisnik br: 13

navijači i fudbalski huligani mogu biti u najboljem slučaju deo naroda, a ne narod i to pitanje je kakav deo u kvalitativnom smislu, kao što kaže nikola dok ne dođe do sranja, niko ni ne zna da postoje

da mogu praviti sranja, mogu, niko to ne spori, ali da mogu biti zauzdani dobrim delom, mogu i to ne nekakvim drakonskim kaznama, već efikasnim pravosuđem i doslednom primenom zakona, što će kod nas morati da počne da funkcioniše kad tad

pandura bude u vestima (pogotovo za slučajeve tipa zarić), nije uopšte tačno da se o njima ćuti, samo ako pratiš vesti
što se suđenja pandurima tiče, prate ih kao i sva ostala suđenja u sudskoj hronici, dok sam raznosio novine imao sam priliku svaki dan da čitam ujutru po nekoliko novina, pa imam predstavu u proseku kako se i koliko o čemu piše

EDIT: pritom, ja ne znam koji su to "naši mediji" (pošto se nekako pronalazim u ovoj rečenici), pošto verujem da ovi "naši" ljudi čitaju uglavnom svega i svačega i daleko od toga da je to jedna homogena masa koja prati iste medije (naprotiv)

--------------------
It's not worth doing something unless you were doing something that someone, somewere, would much rather you weren't doing.

+Quote Post
MaRuShKa
poruka Sep 30 2009, 20:28
Poruka #39

..

Registrovan/a: 9. July 04
Korisnik br: 536

Sloboda za neduzne navijace koji nisu ucestvovali u tuci sa Francuzima td.gif huh.gif

--------------------
i'm not fat, i'm just easy to see.. ツ

+Quote Post
Gosn Pali
poruka Sep 30 2009, 20:33
Poruka #40

I'm Jim Morrison, I'm Dead

Registrovan/a: 16. April 02
Korisnik br: 13

šta se čudiš, pa za njih nikad pojam pravde bio da se izgrednici kazne, već da se oslobode, šta je tu čudno?

--------------------
It's not worth doing something unless you were doing something that someone, somewere, would much rather you weren't doing.

+Quote Post

16 Stranice V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 korisnika čita ovu temu (1 gostiju i 0 anonimnih korisnika)
0 korisnika:

Tekstualna verzija Datum i vreme: 23rd September 2019 - 05:59