Dobrodošao Gost ( Prijavi se | Registracija )

16 Stranice V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Preminuo Taton Bris
LaG
poruka Sep 30 2009, 20:36
Poruka #41

Good.. Bad.. I'm the guy with the gun.

Grupa: Members
Registrovan/a: 24. December 03
Korisnik br: 378

shta znachi "to je narod"
nemci su pre bili kanibali i varvari
ako je velika vecina bez morala to ne znachi da tako treba da bude samo jer su vecina
kakva je to logika

--------------------
You have to systematically create confusion, it sets creativity free. Everything that is contradictory creates life.
Go to the top of the page

+Quote Post
NS-CODE
poruka Sep 30 2009, 20:39
Poruka #42

you can't handle the tur!

Registrovan/a: 21. August 03
Korisnik br: 290

ja mislim da se dečko sam bacio sa onih 9 metara

--------------------
As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.

Godwin's law

+Quote Post
mishkozzz
poruka Sep 30 2009, 20:45
Poruka #43

madafaka

Registrovan/a: 23. January 09
Korisnik br: 6,846

QUOTE (MaRuShKa @ Sep 30 2009, 09:28 PM) *

hahahaahahhahah ocete i medalju mozda zato sto ste ubili lika, mislim ne kazem da se ovo nije desilo vec bezbroj puta, ali stvarno postaje besmisleno

--------------------
.....we do it for the house.....

+Quote Post
Petar.
poruka Sep 30 2009, 21:30
Poruka #44

Registrovan/a: 15. November 08
Korisnik br: 6,779

Srpska posla.

Umesto da se izdignemo iznad drugih naukom,radom,Sportom na normalan nacin......ma nema veze,verujem da su tih 11 sve uspesni,inteligentni momci(buduci doktori i inzinjeri,vredni poljoprivrednici) koji prezentuju sliku Srbije na najbolji nacin. SUPPORT!!!

Rudyard Kipling (1865-1936)

"Ako možeš da vidiš uništeno delo svoga života
I bez reči da ga ponovo gradiš,
Ali bez uzdaha i protesta podneseš
Gubitak onoga što si dugo tekao;
Ako možeš da budeš zaljubljen, ali ne i lud od ljubavi;
Ako možeš da budeš jak, a da ipak ostaneš nežan;
Da ne mrziš one koji tebe mrze,
A da se ipak braniš i da se boriš;
Ako možeš da slušaš kako tvoje reči
Izvrću nevaljalci da razdraže glupake,
I da čuješ kako luda usta o tebi lažu,
A da sam ne kažeš ni jedne laži;
Ako možeš da sačuvaš dostojanstvo u slavi;
Ako možeš da budeš jednostavan iako si savetodavalac kraljeva,
Ako možeš da voliš sve prijatelje kao braću,
A da ti ni jedan od njih ne bude sve i sva;
Ako znaš da razmišljaš, da posmatraš i upoznaješ,
A da nikada ne postaneš skeptik ili rušilac;
Ako znaš da sanjariš, a da ti san ne bude gospodar,
Da misliš a da ne budeš samo maštalo;
Ako možeš da budeš čvrst, ali nikad divalj,
Ako možeš da budeš hrabar, a nikad neobazriv;
Ako možeš da budeš dobar, ako možeš da budeš pametan,
A da nisi čistunac ni sitničar;
Ako možeš da zadobiješ POBEDU POSLE PORAZA
I da te dve varke podjednako primaš;
Ako možeš da sačuvaš hrabrost i glavu kada je svi ostali izgube,
Tada će kraljevi- sreća i pobeda
Biti zauvek tvoji poslušni robovi,
A ono što više vredi nego svi kraljevi i sve slave

BIĆEŠ ČOVEK, sine moj!"

--------------------

+Quote Post
mishkozzz
poruka Sep 30 2009, 22:02
Poruka #45

madafaka

Registrovan/a: 23. January 09
Korisnik br: 6,846

Rudyard Kipling (1865-1936)

"Ako možeš da vidiš uništeno delo svoga života
I bez reči da ga ponovo gradiš,
Ali bez uzdaha i protesta podneseš
Gubitak onoga što si dugo tekao;
Ako možeš da budeš zaljubljen, ali ne i lud od ljubavi;
Ako možeš da budeš jak, a da ipak ostaneš nežan;
Da ne mrziš one koji tebe mrze,
A da se ipak braniš i da se boriš;
Ako možeš da slušaš kako tvoje reči
Izvrću nevaljalci da razdraže glupake,
I da čuješ kako luda usta o tebi lažu,
A da sam ne kažeš ni jedne laži;
Ako možeš da sačuvaš dostojanstvo u slavi;
Ako možeš da budeš jednostavan iako si savetodavalac kraljeva,
Ako možeš da voliš sve prijatelje kao braću,
A da ti ni jedan od njih ne bude sve i sva;
Ako znaš da razmišljaš, da posmatraš i upoznaješ,
A da nikada ne postaneš skeptik ili rušilac;
Ako znaš da sanjariš, a da ti san ne bude gospodar,
Da misliš a da ne budeš samo maštalo;
Ako možeš da budeš čvrst, ali nikad divalj,
Ako možeš da budeš hrabar, a nikad neobazriv;
Ako možeš da budeš dobar, ako možeš da budeš pametan,
A da nisi čistunac ni sitničar;
Ako možeš da zadobiješ POBEDU POSLE PORAZA
I da te dve varke podjednako primaš;
Ako možeš da sačuvaš hrabrost i glavu kada je svi ostali izgube,
Tada će kraljevi- sreća i pobeda
Biti zauvek tvoji poslušni robovi,
A ono što više vredi nego svi kraljevi i sve slave

BIĆEŠ ČOVEK, sine moj!"[/size]

veliki like biggrin_black.gif

--------------------
.....we do it for the house.....

+Quote Post
justice
poruka Oct 1 2009, 11:51
Poruka #46

Registrovan/a: 25. September 09
Korisnik br: 7,162

QUOTE(MaRuShKa @ Sep 30 2009, 09:28 PM) *

A sta ima lose u ovoj grupi retardi jedni? NEDUZNE navijace koji NISU ucestovali u tuci..

Jel znate vi da citate?? Uhapseno je par njih koji ni nisu bili tu vec su samo uhapesni da bi policija mogla da objavi nesto! Ti ce svoju nevinost dokazati na sudu a do tad su izlozeni medijskom linchu b92 i ostalih jer im se imena svuda provlace kao da su ubice, a nisu ni bili na mestu dogadjaja!

Kako ste iskljucivi kao fasisti, nemam reci.

Nemate veze sa ZIVOTOM a ne sa ovim dogadjajem.

- Bris Taton je bio HULIGAN i uhapsen 2 puta u Francuskoj zbog navijackih tuca.To sto je bio huligan u mojim ocima nije bio manji covek, sta vise..

- Pao je sam sa visine od 6 metara (koji magarac je rekao 9..poveca se metar po metar iz dana u dan) kada je hteo da pobegne

- Imao je majicu TULUZ INDIANS na sebi, pogledajte lepo sliku, INDIANS googlajte ko su oni, organizovana navijacka grupa iz Tuluza, isto kao sto ovde Delije, Grobari, Firma..Svi nasi mediji govore kako nije imao obelezja, sto je cista laz i obicna propaganda.

- Navijaci se medjusobno biju svuda u svetu svaki dan i NAZALOST dodje do tragicnih slucajeva.Oni su napadnuti jer su suparnicki NAVIJACI a ne Francuzi shvatite to!! Jedino ambasador Francuske je ovde realan covek pogledajte njegove izjave.

- Za nase nastradale navijace nema dana zalosti i ljudi ne stoje u redu da upale svecu.Kako smo jadan narod, a neke politicke stranke nalaze u ovom shansu za svoju promociju.

Da se razumemo ja kao ULTRAS nalazim vecu zalost nego vecina Srbije u ovom slucaju a neke stvari se moraju znati.

+Quote Post
justice
poruka Oct 1 2009, 11:57
Poruka #47

QUOTE(Petar. @ Sep 30 2009, 10:30 PM) *
Srpska posla.

Umesto da se izdignemo iznad drugih naukom,radom,Sportom na normalan nacin......ma nema veze,verujem da su tih 11 sve uspesni,inteligentni momci(buduci doktori i inzinjeri,vredni poljoprivrednici) koji prezentuju sliku Srbije na najbolji nacin. SUPPORT!!!

Aj generalizuj jos malo, svi crnci smrde i glupi su, svi romi kradu a madjari su ruzni , jel tako?

Za svoju informaciju medju ovim klincima idiotima, ima i studenata arhitekture i prava i dolaze iz dobrih porodica.

Sto je za divno cudo jer po novima ovih dana da ja kao navijac moram biti dete razvedenih roditelja, bez obrazovanja, siromasan i bez devojke.

+Quote Post
NS-CODE
poruka Oct 1 2009, 12:01
Poruka #48

eto.. rekoh ja. samoubio se čovek.

potpuno nebitno iz kakve porodice dolaze i šta su radili sa životom pre ovoga. od sada su ubice i ništa više.

--------------------
As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.

Godwin's law

+Quote Post
justice
poruka Oct 1 2009, 12:30
Poruka #49

Nije se samoubio vec ubili su ga ti grobari.
Naneli su mu teske povrede sipkama i bakljom i kad je pokusao da se izvuce pao je sa te visine i te povrede su bile kobne, a ubistvo svakako ide na ruke toj grupi grobara.

Naravno da su ubice ali ovaj iznad je generalizovao po njemu ti likovi ne znaju pertle da vezu, ali eto..Mediji su cudo prave od navijaca sliku koja nema veze sa realnoscu.

+Quote Post
NS-CODE
poruka Oct 1 2009, 12:40
Poruka #50

Ne bih rekao da su to mediji, već jednostavno ljudi pogrešno pretpostavljaju da obrazovana osoba nije u stanju da čini te stvari koje čine ljudi koji sebe zovu navijačima. Verovatno zbog pogrešne slike o tome šta obrazovanje može da pruži. Ja ljude ne cenim ni po obrazovanju, ni po "pameti", šta god to bilo, već po delima.

No, to nije toliko ni bitno. Bitno je da su ljudi počeli otvoreno da se gnušaju ljudi koji čine zločine, a greške u biografiji se mogu ispraviti naknadno.

--------------------

Godwin's law

+Quote Post
justice
poruka Oct 1 2009, 12:46
Poruka #51

Jos nesto..zasto ovakve burne reakcije drzava i javnost nije imala kada nastrada navijac iz Srbije?

+Quote Post
Punisha
poruka Oct 1 2009, 12:48
Poruka #52

Registrovan/a: 11. March 05
Korisnik br: 2,283

ja cu samo da kazem, da po mom misljenju 99% navijaca / partizana, zvezde, vojvodine, smedereva, javora.../ u srbiji je retardirano, klinci koji su napustili skole, narkici i ostala bagra koja ne radi nista korisno u zivotu, a o tim njihovim vodjama da ne pricam, sve sami kriminalci....idu tako deru se, glupiraju po drugim gradovima/ kradu i tuku se/ kada gostuje klub iz nihovog grada...
ne vidim smisao postojanja tih navijaca, koliko glupav trebas da budes da bi bio "navijac" kao ovde u evropi, gomila huligana...zar nije lepse kao recimo u americi nba, nfl...

a vi koji mi napisete, moj ortak studira arhitekturu i super kul lik je i navijac je, on spada u tih 1%

--------------------
Policija ove zemlje nikad nece stici na vreme jer niko se ne drzi svoje struke, nocas uzimam pravdu u SVOJE RUKE!!!

+Quote Post
NS-CODE
poruka Oct 1 2009, 12:49
Poruka #53

Hoćeš reći: ako su tada grešili, neka nastave da greše?

--------------------

Godwin's law

+Quote Post
PR0T0N
poruka Oct 1 2009, 12:59
Poruka #54

Grupa: Root Admin
Registrovan/a: 9. April 02
Korisnik br: 1

QUOTE(justice @ Oct 1 2009, 01:46 PM) *
Jos nesto..zasto ovakve burne reakcije drzava i javnost nije imala kada nastrada navijac iz Srbije?

Ne bi se ni ovde diglo toliko prašine, tj ne bi se uopštei pričalo o tome da je to bilo samo obična tuča navijača uz par modrica, razbijene glave, noseva itd.. ovde čovek je linčovan i ubijen u sred grada.

Da li možeš da napišeš kada je navijač iz Srbije bio ubijen negde u inostranstvu zbog obeležja kluba... povremeno pratim ta dešavanja i stvarno se ne sećam da se ikad tako nešto desilo.

--------------------

+Quote Post
Ikka
poruka Oct 1 2009, 13:18
Poruka #55

Registrovan/a: 1. July 06
Korisnik br: 5,452

QUOTE (justice @ Oct 1 2009, 01:46 PM) *

zato što su navijači državno blago i treba javnost burno da reaguje i da brine
kad ode lik negde da se bije i dere i zamisli i dobije batine
išao je da se tuče i da bude huligan a nastradao je...valjda je mislio da će ga gađati cvećem
jao javnosti reaguj budi antipatična

ko su oni u ovoj zemlji da bi javnost poklanjala bilo kakvu empatiju?

koja je to jedna jedina pozitivna stvar koja se vezuje za tu grupaciju? jedna
Šta, kao kriju se iza velikih reči kao što su bog, kosovo, srbija
opravdavaju svoje postojanje jer je ionako besmisleno (u smislu postojanja kao socijalna grupa, ne kao ljudi)
a ne poštuju ni jednu od tih reči kojima peru usta
kao vole srbiju a ubijaju na njenim ulicama, vole kosovo humani su brinu se za ljude tamo dole a onda ovde ubiju čoveka od tolike humanosti
ili idu pa se biju na stadionima od tolike brige za čovečanstvom i ljubavi prema ljudima
spominju boga a uzimaju prvdu u svoje ruke

koga vi zajebavate?
svi smo mi naivni jako
jako su naivni ljudi kad prave generalizacije da je ta grupacija puna neobrazovanih kretena bez mozga
ne, normalna osoba ide na stadion zbog fudbalske utakmice da bi se tukla i to ne ni zbog fudbala
već samo zato što se identifikovala sa tom grupom ljudi i daje joj utisak lažne moći
kao jao zamisli jao oni su iz protivničkog tima jao ajmo ga ubiti sad

normalnoj obrazovanoj osobi bez problema nije potrebna lažna moć koju će da dobija od svojih mišićavih drugova
obrazovana osoba ima argumente
zna granice
zna kako da se izbori za svoju moć u društvu bez pesnice
zna gde je granica
poštuje druge ljude
koristi sredstva svojstvena inteligentnom biću a ne životinji

i nervira me što ste došli na ovaj topik
i nemate šta ni da kažete nego sve okolišate samo da bi zinuli
kao to vam je odbrana
pljujete medije, brbljate o dačiću, iznosite svoje mišljenje o forenzičkim dokazima ko je kriv ko nije bla bla
kao jao on je pao sa 6 metara nismo ga mi ubili
koga boli šta ti misliš o dačiću ili policijskoj istrazi
sad ste se pokazali koliko imate poštovanja za ljudski život, ne znate ni da ćutite ako nemate bar poštovanja
zato javnost ne treba da ima antipatiju
čak suprotno

ne to nije bolesno što pokušavate čak i sad i ovde posle svega da umanjite značaj smrti neke osobe
kao da se radi o zgaženom keru a ne o čoveku
sramota

--------------------

+Quote Post
justice
poruka Oct 1 2009, 13:27
Poruka #56

QUOTE(PR0T0N @ Oct 1 2009, 01:59 PM) *
Ne bi se ni ovde diglo toliko prašine, tj ne bi se uopštei pričalo o tome da je to bilo samo obična tuča navijača uz par modrica, razbijene glave, noseva itd.. ovde čovek je linčovan i ubijen u sred grada.

Da li možeš da napišeš kada je navijač iz Srbije bio ubijen negde u inostranstvu zbog obeležja kluba... povremeno pratim ta dešavanja i stvarno se ne sećam da se ikad tako nešto desilo.

Pitao sam, kada nastrada navijac iz Srbije u obracunima u Srbiji, sto se proteklih godina nazalost desavalo, gde su tada bili politicari da izjavljuju saucesce, dani zalosti, babe u redovima da pale svece, specijalne emisije i naslovne stranice?

Zar tebi nije ljigavo iskoriscavati smrt mladog momka da bi se ulizali u bulju EU? Pojavljuju se politicari i organizacije koji su niko i nista samo da iskoriste kamere i ovaj tezak momenat u svoju licnu promociju. Malogradjanski sindorm "Jebo nas i nase bitno je sta stranci misle!", isti osecaj su oni imali 1999 godine.

Citiram Francuskog ambasadora "Ovo se moglo desiti bilo gde u Evropi" , da li si cuo nekog naseg politicara i analiticara da kaze to? Ne! Pa Pariz je 18 puta opasniji grad od Beograda.

Navijac iz Srbije nije poginuo, pratio il ine pratio to bi svakako znao.Ali pre 2 godine otac sa sinom, simpatizeri Zvezde su izbodeni u sred bela dana u Solunu , dan pred utakmicu sa Arisom, pre vise godina Lazio-Partizan, jedan grobar tesko izboden ispred stadiona od laziala..to je ono sto mogu sad da se setim.

Sta je sa Ranko Panicem? Izgazen od strane murije na protestu za Karadzica..lezao nedeljama u komi i preminuo. Kakve reakcije i hapsenja si cuo u tom slucaju?

+Quote Post
justice
poruka Oct 1 2009, 13:35
Poruka #57

QUOTE(Ikka @ Oct 1 2009, 02:18 PM) *
zato što su navijači državno blago i treba javnost burno da reaguje i da brine
kad ode lik negde da se bije i dere i zamisli i dobije batine
išao je da se tuče i da bude huligan a nastradao je...valjda je mislio da će ga gađati cvećem
jao javnosti reaguj budi antipatična

ko su oni u ovoj zemlji da bi javnost poklanjala bilo kakvu empatiju?

koja je to jedna jedina pozitivna stvar koja se vezuje za tu grupaciju? jedna
Šta, kao kriju se iza velikih reči kao što su bog, kosovo, srbija
opravdavaju svoje postojanje jer je ionako besmisleno (u smislu postojanja kao socijalna grupa, ne kao ljudi)
a ne poštuju ni jednu od tih reči kojima peru usta
kao vole srbiju a ubijaju na njenim ulicama, vole kosovo humani su brinu se za ljude tamo dole a onda ovde ubiju čoveka od tolike humanosti
ili idu pa se biju na stadionima od tolike brige za čovečanstvom i ljubavi prema ljudima
spominju boga a uzimaju prvdu u svoje ruke

koga vi zajebavate?
svi smo mi naivni jako
jako su naivni ljudi kad prave generalizacije da je ta grupacija puna neobrazovanih kretena bez mozga
ne, normalna osoba ide na stadion zbog fudbalske utakmice da bi se tukla i to ne ni zbog fudbala
već samo zato što se identifikovala sa tom grupom ljudi i daje joj utisak lažne moći
kao jao zamisli jao oni su iz protivničkog tima jao ajmo ga ubiti sad

normalnoj obrazovanoj osobi bez problema nije potrebna lažna moć koju će da dobija od svojih mišićavih drugova
obrazovana osoba ima argumente
zna granice
zna kako da se izbori za svoju moć u društvu bez pesnice
zna gde je granica
poštuje druge ljude
koristi sredstva svojstvena inteligentnom biću a ne životinji

i nervira me što ste došli na ovaj topik
i nemate šta ni da kažete nego sve okolišate samo da bi zinuli
kao to vam je odbrana
pljujete medije, brbljate o dačiću, iznosite svoje mišljenje o forenzičkim dokazima ko je kriv ko nije bla bla
kao jao on je pao sa 6 metara nismo ga mi ubili
koga boli šta ti misliš o dačiću ili policijskoj istrazi
sad ste se pokazali koliko imate poštovanja za ljudski život, ne znate ni da ćutite ako nemate bar poštovanja
zato javnost ne treba da ima antipatiju
čak suprotno

ne to nije bolesno što pokušavate čak i sad i ovde posle svega da umanjite značaj smrti neke osobe
kao da se radi o zgaženom keru a ne o čoveku
sramota

A Bris je dosao ovde da deli cvece? Dosao je sa svojom organizovanom navijackom grupom u majici INDIANS TULUZ medju njima je bilo i onih sa majicama HOOLIGANS i ostalim casual huliganskim markama, pevali su pesme, sto je u navijackom svetu poziv i jasan znak da su tu i spremni za obracun ako treba. NI U JEDNOM NAVIJACKOM POZNATOM GRADU NEBI PROSLI NENAPADNUTI!!! Svako ko je 2 puta krocio na stadion zna sta znaci pevati pesme svoje grupe u tudjem gradu a Bris i drugari su to dobro znali i zato se najvise ja kajem sto vise nisu underground odradili to gostovanje kao mnoge grupe ranije! Bris je 2 puta osudjivan za huligansvo u Francuskoj znaj to! Oni nisu bili grupa simpatizera koja je dosla da slika Beograd i da gleda svoj klub, ONI SU BILI ORGANIZOVANA ULTRA GRUPA NAVIJACA SA HULIGANIMA U TOJ GRUPI!! UGASITE TV VISE JEBO VAS ON!
Zasto ih policija nije cuvala?? Dacic, spominjes Dacica? Istog onog koji sad prica da je kriva politika "shakom o sto" dok je on i njegov tatica promovisali Cecu, Arkana, Marka Milosevica itd.. Pa taj Dacic treba da je u zatvoru a kod nas je najbitniji covek u Srbiji, o cemu mi pricamo?

Brisa Tatona je meni zao vise od vas ljigavaca, jer sam ultras isto kao sto je i on bio, preziveli smo iste stvari, isto smo ziveli samo sa drugacijim bojama oko naseg vrata i meni je na toliko nivoa zao ovog nesretnog mladica.

+Quote Post
justice
poruka Oct 1 2009, 14:08
Poruka #58

QUOTE(Punisha @ Oct 1 2009, 01:48 PM) *
ja cu samo da kazem, da po mom misljenju 99% navijaca / partizana, zvezde, vojvodine, smedereva, javora.../ u srbiji je retardirano, klinci koji su napustili skole, narkici i ostala bagra koja ne radi nista korisno u zivotu, a o tim njihovim vodjama da ne pricam, sve sami kriminalci....idu tako deru se, glupiraju po drugim gradovima/ kradu i tuku se/ kada gostuje klub iz nihovog grada...
ne vidim smisao postojanja tih navijaca, koliko glupav trebas da budes da bi bio "navijac" kao ovde u evropi, gomila huligana...zar nije lepse kao recimo u americi nba, nfl...

a vi koji mi napisete, moj ortak studira arhitekturu i super kul lik je i navijac je, on spada u tih 1%

Ja cu samo da kazem, po mom misljenju 99% ljudi koji odlaze na reve zurke, tehno DJ ludila, su uzivaoci droge.Opste je poznato da se oni tamo drogiraju i tu nema price. Mnogi idu samo da bi se drogirali, dakle tu imamo i puno narkomana. Ti narkomani cine 90% razbojnistva u gradu, pljacke trafika i prodavnica, kradu zenama tasne, obijaju kola, kradu biciklove. Cesto dodje i to povredjivanja osoba koje pljackaju. Zive jednim kriminalnim zivotem i moze se reci da rave kultura podrzava tako nesto jer kao sto vidim nikad nisu odricno stali protiv droga i narkomana, a kako bi kad su sami deo toga i to im je publika.

Eto ako cemo da generalizujemo, mogu ja i tako da se igram.

+Quote Post
Ikka
poruka Oct 1 2009, 14:16
Poruka #59

Registrovan/a: 1. July 06
Korisnik br: 5,452

nisi razumeo
zanimljivo što si samo to video od celog mog posta
upotreba ljigavog dačića nije bila politička u mom postu
već kao primer da koristite sve (pa i njega) da bi skrenuli priču u drugom smeru
i da bi zinuli, otvorili usta samo tako
kao što si uradio i u sledećem postu uostalom..

zato ćuti
jer svaki sledeći post je samo tvoje pravdanje
za smrt druge osobe.
kraj.

--------------------

+Quote Post
justice
poruka Oct 1 2009, 14:19
Poruka #60

Pa meni je i najgore i treba da se pravdam jer sam deo navijackog sveta a ovo ubistvo se desilo unutar tog navijackog sveta.
Mene najvise boli sve to i nadam se da ce stvari krenuti na bolje kod nas i da ce se nasi navijaci okrenuti drugacijem nacinu sukoba a bataliti oruzije koje je toliko majki vec uvilo u crno.

A da cutim necu, a to sto zelis da cutim mi je dovoljan znak da nemas odgovor na ono sto sam pisao i da znam sta pricam.

+Quote Post

16 Stranice V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
4 korisnika čita ovu temu (4 gostiju i 0 anonimnih korisnika)
0 korisnika:

Tekstualna verzija Datum i vreme: 23rd September 2019 - 16:27