Dobrodošao Gost ( Prijavi se | Registracija )

14 Stranice V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> FK Vojvodina
mishkozzz
poruka May 5 2010, 23:43
Poruka #41

madafaka

Grupa: Members
Registrovan/a: 23. January 09
Korisnik br: 6,846

QUOTE (mentol @ May 6 2010, 00:18) *
FFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUU-

--------------------
.....we do it for the house.....

Go to the top of the page

+Quote Post
Kuzma
poruka May 7 2010, 02:53
Poruka #42

Registrovan/a: 21. August 06
Korisnik br: 5,587

QUOTE (siniSter @ May 5 2010, 22:13) *
haha kako mi je drago. samo zato sto ste paljevine. i sto ste potplatili popa da kenja biggrin_black.gif

kako znas da me iznerviras ... pogotovo kad novosadjanin navija protiv kluba iz svog grada pa to je tuga to treba streljati ... ovog begesara razumem jbg rodio se i zivi u islamabadu a opet dolazi svaki dan na forun hns ?pitam se zasto ?

+Quote Post
NS-CODE
poruka May 7 2010, 07:22
Poruka #43

you can't handle the tur!

Registrovan/a: 21. August 03
Korisnik br: 290

A ja mislim da je jadno kada ljudi misle da moram da navijam za Vojvodinu samo zato što sam iz Novog Sada. Veoma, veoma jadno.
Ostalima čestitam na od srca vođenoj kampanji za odlazak na finale (iako me je ovaj spamer što je došao malo nervirao svojim spamom biggrin_black.gif) i želim više sreće drugi put.

Što se utakmice tiče, bila je vrlo zanimljiva, zaspao sam 5 minuta po početku drugog polivremena. Zato valjda moraju da prave incidente.

--------------------
As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.

Godwin's law

+Quote Post
siniSter
poruka May 7 2010, 12:01
Poruka #44

Registrovan/a: 18. February 05
Korisnik br: 1,824

QUOTE (Kuzma @ May 7 2010, 03:53) *
kako znas da me iznerviras ... pogotovo kad novosadjanin navija protiv kluba iz svog grada pa to je tuga to treba streljati ... ovog begesara razumem jbg rodio se i zivi u islamabadu a opet dolazi svaki dan na forun hns ?pitam se zasto ?

ROFLMARIO :D

--------------------
wakanpi

+Quote Post
Kuzma
poruka May 7 2010, 12:59
Poruka #45

QUOTE (NS-CODE @ May 7 2010, 08:22) *
A ja mislim da je jadno kada ljudi misle da moram da navijam za Vojvodinu samo zato što sam iz Novog Sada. Veoma, veoma jadno.
Ostalima čestitam na od srca vođenoj kampanji za odlazak na finale (iako me je ovaj spamer što je došao malo nervirao svojim spamom biggrin_black.gif) i želim više sreće drugi put.

Što se utakmice tiče, bila je vrlo zanimljiva, zaspao sam 5 minuta po početku drugog polivremena. Zato valjda moraju da prave incidente.

pa navijaj za novi sad , kabel , index ? kakve veze ns ima sa dva jugoslovenska kluba ? to bi bio isto kada bi navijao za hrvatsku a ne srbiju...

+Quote Post
siniSter
poruka May 7 2010, 13:33
Poruka #46

ne bi bilo isto druze. al kako god okrenes... Novi Sad je naaash! biggrin_black.gif

haha
salim se ja malo, al ako ti nesto znaci.. nisam rodjeni novosadjanin, rodio sam se u beogradu, i zivim ovde nekih 10 godina

--------------------
wakanpi

+Quote Post
Moggi
poruka May 7 2010, 16:08
Poruka #47

Registrovan/a: 1. May 10
Korisnik br: 7,920

Cigani novosadski, niko normalan ne može da zaboravi Vašu koreografiju od pre par godina na Karađorđu "75 km - civilizacija" ispod koje je bilo Vas Novosađana i ko zna koga još, kakvo licimerje. Neće to licimerje trajati doveka, postaće i ova Srbija normalna država. Vama bi izgleda bilo najbolje da nepostoji ni jedan drugi klub i da zvezda i partizan putuju po Srbiji kao cirkus i zabavljaju ljude.

Slike sa finala:

http://www.firma1989.com/galerija/thumbnails.php?album=164

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=ZxVO9Mjr0yY

http://www.youtube.com/watch?v=ZxVO9Mjr0yY

Ovu poruku je izmenio Moggi: May 7 2010, 16:10

--------------------
BUDI NOVOSAĐANIN NAVIJAJ ZA VOJVODINU!

+Quote Post
NS-CODE
poruka May 8 2010, 06:38
Poruka #48

Biće jednom u Srbiji pravih navijača, a vi ćete otići u zaborav.

--------------------
As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.

Godwin's law

+Quote Post
Kuzma
poruka May 8 2010, 12:51
Poruka #49

QUOTE (NS-CODE @ May 8 2010, 07:38) *
Biće jednom u Srbiji pravih navijača, a vi ćete otići u zaborav.

aj prosvetli me sta su pravi navijaci ?

+Quote Post
siniSter
poruka May 8 2010, 13:18
Poruka #50

na dan tekme, horda klinaca, ne starijih od 16 godina, u levoj ruci pivo u desnoj palija.. to sigurno nisu. i na celu horde neki stariji konj, navodno vodja.

ne ide to tako, nikako..

--------------------
wakanpi

+Quote Post
Moggi
poruka May 8 2010, 16:33
Poruka #51

Jel tebe neko skoro udario mokrom čarapom? Prosto me zabrinjava otkud tolika mržnja prema novosađanima? Pa šta ako šetaju sa pivom i imaju paliju (muški polni organ) na dan utakmice i pevaju svom gradu i klubu iz istog. Šta je tu toliko gadno i nenormalno? Vidi se da si jedan od navijača sa foruma iz fotelje. Siguran sam da nisi nijednom bio na utamici tvoje zveze i partizana, pa da, oni nenose pivo kada idu na utakmicu, oni nose bukete ruža... Bože, još kada pomislim da takvi kao ti šetaju ulicom pored mene, svašta mi prolazi kroz glavu... Nije ni čudo, pa ti si ponosan na to što je Beograd civilizacija za Novi Sad, bravo dečko, licimerje je neizlečivo! Pošto ti očigledno nekapiraš sve ovo, ja sam sa tobom završio o ovoj temi, na provokacije preko interneta ti više neću odgovarati, jer me to jako smara... Budi novosađanin navijaj za Vojvodinu!

Ovu poruku je izmenio Moggi: May 8 2010, 16:41

--------------------

+Quote Post
mentol
poruka May 8 2010, 21:17
Poruka #52

Registrovan/a: 17. October 09
Korisnik br: 7,199

Novi sad je 10 puta civilizovaniji od bg-a
to govori mnogo stvari,ali nije to sad tema...

Ti Mogli ... ovaj Moggi se vidi da po samm postovima koliko si nezreo.
Ako su po tebi navijaci ---> "PRAVI NAVIJACI" klinci koji zele da budu zajebani,retardi koji flashama razbijaju stakla od Zeleznicke stanice,SVOJE VISOKOPOSTOVANE NOVOSADSKE zeleznicke stanice,klinke 95 godishte koje na tribinama skidaju majice i vezuju shal oko struka da bi izgledale "fuksasto" i nemaju kurac od pojma o fudbalu...vandalizam,nasilje,neobrazovanost (sportska) cak i sama zanemarljivost ljubavi prema klubu NISU KARAKTERISTIKE NORMALNIH CIVILIZOVANIH NAVIJACHA.
To sto neki glavonja cepa u bubanj i vi se derete...to nije normalno navijanje.

samo bi se tukli,samo bi varili u vozu i samo bi se kurcili ...to je vama navijanje

pun mi je kurac kvazinavijacha shatro mafija huligana.....
I zato sam prestao da idem na utakmice...ne zelim da ljudi pomisle da sam vandal....

Znam ja sve to...bolje od vecine vas...samo to ne mozes dokazati ljudima....nekim ljudima...

Ovu poruku je izmenio mentol: May 8 2010, 21:20

+Quote Post
siniSter
poruka May 8 2010, 23:16
Poruka #53

QUOTE (Moggi @ May 8 2010, 17:33) *
Jel tebe neko skoro udario mokrom čarapom? Prosto me zabrinjava otkud tolika mržnja prema novosađanima? Pa šta ako šetaju sa pivom i imaju paliju (muški polni organ) na dan utakmice i pevaju svom gradu i klubu iz istog. Šta je tu toliko gadno i nenormalno? Vidi se da si jedan od navijača sa foruma iz fotelje. Siguran sam da nisi nijednom bio na utamici tvoje zveze i partizana, pa da, oni nenose pivo kada idu na utakmicu, oni nose bukete ruža... Bože, još kada pomislim da takvi kao ti šetaju ulicom pored mene, svašta mi prolazi kroz glavu... Nije ni čudo, pa ti si ponosan na to što je Beograd civilizacija za Novi Sad, bravo dečko, licimerje je neizlečivo! Pošto ti očigledno nekapiraš sve ovo, ja sam sa tobom završio o ovoj temi, na provokacije preko interneta ti više neću odgovarati, jer me to jako smara... Budi novosađanin navijaj za Vojvodinu!

poz

Ovu poruku je izmenio siniSter: May 8 2010, 23:18

--------------------
wakanpi

+Quote Post
mentol
poruka May 9 2010, 10:54
Poruka #54

samo jedan citat lika sa drugog foruma :

"To je i najbolje uraditi, jer ne znam kako ono da nazovem, uglavnom fudbal nije a jedina svrha stadiona je da dodje stoka neizivljena da divlja na tribinama, oni koji su dolazili zbog fudbala su odavno odustali i nema ih..."

+Quote Post
Moggi
poruka May 9 2010, 13:54
Poruka #55

Skroz ste me pogrešno razumeli. Da se razumemo, niko nije nosio nikakve šipke, palije i slično, to je čista laž! Mnogo generalizujete stvari, čitajući novine i geldajući vesti. Šta sada ispada da sam i ja huligan?! Ispada da su i ljudi koji su vodili sinove i ćerke na finale huligani. Vređate 99,99% pravih navijača Vojvodine! Konkretno, na Ž stanici je problem ispao zbog 2, malo je reći majmuna, koji su počeli da bacaju flaše iz pozadine i na kraju su nevini izvukli deblji kraj (čak je i jedan navijač pogođen flašom), a pičke koje su uzrokovale incident su se samo izgubile. Iako su vođe svo vreme apelovale da se neprave sranja, opet se nađe neko malouman. Zbog 2 bolida, 1200 navijača je moglo da strada, dosta ljudi je ni krivo ni dužno nastradalo od policije, i ja sam mogao najebati da su me kojim slučajem dohvatili, jer oni u tim situacijama ne pitaju nego tuku sve redom. Malu grešku snosi i MUP (naravno, bez opravdanja za 2 majmuna koji su ovo izazvali), jer je otvorio samo jedan ulaz na stanici, prvo puštali masovno, a kasnije počeli 1 po 1 da puštaju. Posle incidenta su puštali i na drugim ulazima, trebali su lepo tako uraditi na početku. Ja sebe ne smatram huliganom, jer ja pre svega idem na stadion da gledam fudbal, uživo i iskažem ljubav prema svom klubu i gradu Novom Sadu, pesmom i pozitivnom atmosferom.

Uzdravlje!

--------------------

+Quote Post
NS-CODE
poruka May 9 2010, 14:48
Poruka #56

Generalizacija je posledica iskustva. Ako je neko zaista krenuo da radi na tome da promeni stvari - svaka čast. Na tome svakako najviše treba da porade oni koji idu na utakmice. Ne znam kako neko može da živi od srama ako treba da ga vodaju pod nadzorom kao u zabavištu, da ne bi pravio sranja. Što se vređanja tiče, vas dvojica ste prvi uvredili jedan veliki deo Novosađana. Da bi neko bio Novosađanin, nije potreban, a kamo li dovoljan uslov da navija za Vojvodinu. Drugo "navijaj za Vojvodinu jer si Novosađanin" je argument, a kome trebaju argumenti da bi se opredelio za koga da navija bolje neka ne navija. Treće, otkada znam za sebe navijam za Zvezdu (iako mi to svakako ne znači ni blizu koliko tebi navijanje za Vojvodinu, recimo). Treba li da menjam klub za koji navijam? Ajde, reci ti, kao neko kome navijanje znači, postoji li veća sramota od toga?

--------------------

Godwin's law

+Quote Post
Moggi
poruka May 9 2010, 16:00
Poruka #57

QUOTE(NS-CODE @ May 9 2010, 15:48) *
Treba li da menjam klub za koji navijam? Ajde, reci ti, kao neko kome navijanje znači, postoji li veća sramota od toga?

Odlično pitanje, drago mi je što si ga postavio. Moje mišljenje ovako ukratko je da je svaka promena u pravcu navijanja za lokalni klub opravdana, ali ne i u suprtnom smeru. Zato što je kod nas godinama (uopšteno u staroj i novoj državi) sve nekako išlo obrnuto, pa smo dobili neprirodno stanje u svim gradovima. U poslednih par godina unazad je počelo "osvešćenje" koje će se nastaviti, samo je pitanje u kolikoj meri i gde. To je proces, jednostavno jedini normalni put. Zar ne bi svi normalni ljudi voleli da gledaju svoj lokalni klub kako puni stadion sa navijačima tok kluba, kada dođu gosti da imaju u lepom sećanju naš Novi Sad, Niš, Suboticu, Kragujevac i navijanje u istim? Ima li lepše slike tog grada u očima cele zemlje od te? Imam dosta slikovitih primera ljudi koji su navijali za Zvezdu ili Partizan a sada navijaju za Vojvodinu, Novi Sad, Proleter sa Slane Bare, neki lokalni klub. Njihova priča je da su jednostavno shvatili da "skaču sebi u stomak" i polako su počeli da se hlade od Zvezde i Partizana i više se interesuju za lokalni klub. Znaš, to je stvar za razmišljanje i jak razlog da shavtiš da je podrška za svoj lokalni klub skroz normalna. Poenta toga je da budeš baja u svom dvorištu, a ne da se kurčiš kako si bio sa nekim bajom u drugom dvorištu... Znaš naš pogled o navijačkim transferima je malo drugačiji od nečijeg drugog ugla, jer mi bi to trebali da gledamo kao povratak na "pravi" put, a ne kao transfer. I u svakom slučaju zato mi nemamo ništa protiv da takvim ljudima omogućimo mesta na tribini. Jednom kada shvatiš činjenicu da si svoj na svome to traje ceo vek, stvori se ljubav jer ništa te neispunjava kao ta činjenica da si svoj na svome. Kada kažeš "gari", a ne "ortak" iz fazona gde god to da izgovoriš. ;).gif

Ovu poruku je izmenio Moggi: May 9 2010, 16:02

--------------------

+Quote Post
NS-CODE
poruka May 9 2010, 21:55
Poruka #58

Pa dobro.. Ostajem pri svom mišljenju, ali drago mi je da sam čuo neko drugo.

Inače, "ortak" nikad, a "gari" mi je preselo posle "gari, je' znaš kolko ima sati? staani bre, aj daj sve pare što imaš" (ima čak i pesma o tome, jelte). Ta i takve stvari svakim danom čine sve težim za nastaviti voleti ovaj lepi, uprljan grad.

--------------------

Godwin's law

+Quote Post
mentol
poruka May 9 2010, 22:16
Poruka #59

a zamisli da si u bg-u biggrin_black.gif

+Quote Post
NS-CODE
poruka May 10 2010, 14:02
Poruka #60

nisam u bg-u

--------------------

Godwin's law

+Quote Post

14 Stranice V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 korisnika čita ovu temu (1 gostiju i 0 anonimnih korisnika)
0 korisnika:

Tekstualna verzija Datum i vreme: 10th July 2020 - 13:06